Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Michal.B

Jak opravit ,aby nebyla pořad mlhovka zarosena.Popřipadě jak se demontuje,musí se demontovat s celím narazníkem?

Nene jde vyndat jen tak. Poslal bych ti obrázek, ale teď mam moc práce.. jinak mě teklo světlo a stačil na to silikon. A jde to třeba i obyčejným chemoprenem. Záleží jestli je někde prasklá nebo ti tam teče kolem těsnění u patice žárovky..

Odesláno
Původně zaslal: Michal.B

Jak opravit ,aby nebyla pořad mlhovka zarosena.Popřipadě jak se demontuje,musí se demontovat s celím narazníkem?

zamlzeny sklo prosviti, je na to stavena :D

Odesláno

Diky za obrazek,ale ja potřebuju mlhovku demontovat uplně ven abych ji mohl přetesnit.:)

Už jsem ji zkoušel vyndat,dole ji drží dva šrouby ale zvrchu ji tam stejně pořad něco drží.

Odesláno
Původně zaslal: Michal.B

Diky za obrazek,ale ja potřebuju mlhovku demontovat uplně ven abych ji mohl přetesnit.:)

Už jsem ji zkoušel vyndat,dole ji drží dva šrouby ale zvrchu ji tam stejně pořad něco drží.

Nahoře by měl být ještě jeden šroubek ;)

Odesláno
Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: Michal.B

Diky za obrazek,ale ja potřebuju mlhovku demontovat uplně ven abych ji mohl přetesnit.:)

Už jsem ji zkoušel vyndat,dole ji drží dva šrouby ale zvrchu ji tam stejně pořad něco drží.

Nahoře by měl být ještě jeden šroubek ;)

:D sem se sek :D

Odesláno

Nevím jak u starýho modelu, ale u novýho jsou na mlhovce dole 2 šrouby a nahoře ve střední části okraje plastu mlhovky to drží ještě jeden šroub. Muže se k tomu dost blbě. Chce to zkusit si ho vyhmatat a pak po hmatu nasadit trochu delší šroubovák

Odesláno

Ten šroub je stejnej torx jako ty, co drží dole. Sám jsem to před týdnem dělal. Musíš mít šroubovák tak akorát - ani krátkej ani moc dlouhej, jinak se sním nevytočíš.

Odesláno

Měl jsem podélně prasklé sklo mlhovky - památka na zimní závěj. Chtěl jsem mlhovku sundat, sklo slepit a namontovat zpět. Musel jsem sundat přední masku i světla, vytáhnout podběhy zpod nárazníku a celý nárazník sundat, když jsem to všechno udělal a zkoušel sundat sklo mlhovky, tak jsem zjistil, že je celkem důkladně přilepené k tělu světla. Takže jsem mezi ta rozbitá skla strčil šroubovák, nacpal tam trochu dvojsložkového lepidla a slepil jen tak. => demontovat přední mlhovku=sundat nárazník (a sklo z mlhovky sundat nejde):nevim

[upravil dne 14/5/07 kajk]

Odesláno

škoda že nenajdu foto ze srazu na Ochozu u Brna tak to bolo kde som to robyl a kde som namontoval aj kryt namiesto mlhovek

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...