stalmik Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 Ahoj všem, Předevčírem jsem instaloval repro zesilovač a tyhle věci co k tomu patří do auta. Mam problémek. Potřebuju vytlumit prostor mezi platem a tím plechem pod ním. Problém je v tom že nevim jak se ho demontovat. Poradíte někdo?? PS.: Hledání jsem zkoušel ale našel jsem jen návody pro plato na kombi... [upravil dne 2.5.07 stalmik] Citovat
Ferry Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 pokud ho budes chtit sundat uplne ven, tak musi jit ven nejdrive spodni sedak, potom odsroubovat ty operky na bocich mezi operadlem a dvermi a vyhaknout je smerem nahoru, potom povolit srouby pod sedakem co drzi pasy ( byvaji zarezle ), vycvaknout oplastovani zadnich sloupku ( nacvakle na kovovych sponkach do otvoru v plechu sloupku - chce to zabrat ) no a pak uz jen vytahnout asi tri plastove spunty co drzi plato a uvolnit ten plast co je na horni hrane prepazky za operadly Citovat
stalmik Odesláno 2. květen 2007 Autor Odesláno 2. květen 2007 hezká kuchařka díky potřebuju to jenom trochu nadzvednout vrazit tam tlumení a zase to dát zpátky.. Ale díkes Citovat
Ferry Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 tak jestli to potrebujes jen nadzevdnout, tak by melo stacit jen vycvaknout tu plastovou listu na tom okraji prepazky mezi interierem a kufrem za operadlama, a vycvakat ty spunty a oplastovani sloupku na pasech uz to posunes Citovat
Dave_k Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 Původně zaslal: Ferry tak jestli to potrebujes jen nadzevdnout, tak by melo stacit jen vycvaknout tu plastovou listu na tom okraji prepazky mezi interierem a kufrem za operadlama, a vycvakat ty spunty a oplastovani sloupku na pasech uz to posunes Nezapoměl jsi ještě na povolení zevnitř kufru těch černejch plastovejch držáků repráků? Citovat
Ferry Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 Původně zaslal: Dave_k Původně zaslal: Ferry tak jestli to potrebujes jen nadzevdnout, tak by melo stacit jen vycvaknout tu plastovou listu na tom okraji prepazky mezi interierem a kufrem za operadlama, a vycvakat ty spunty a oplastovani sloupku na pasech uz to posunes Nezapoměl jsi ještě na povolení zevnitř kufru těch černejch plastovejch držáků repráků? mno ja nemam origos repraky, mam neorigo Kenwood, ktery jsou prisroubovany sroubama primo do plechu, takze to me nenapadlo, dik za pripominku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.