Laďa Odesláno 25. duben 2007 Odesláno 25. duben 2007 Původně zaslal: OK406 Pokud by jsme šli do důsledků, tak platí do konce měsíce. Neexistuje. Jednou je to daný do určitého dne a pokud budeš chtít provozovat vozidlo dál, tak musíš jít na technickou nejpozději v den, kdy Ti končí. Citovat
.mycTD Odesláno 25. duben 2007 Odesláno 25. duben 2007 Neexistuje. Jednou je to daný do určitého dne a pokud budeš chtít provozovat vozidlo dál, tak musíš jít na technickou nejpozději v den, kdy Ti končí. kasli na to, to je marny... Citovat
Kurt Odesláno 25. duben 2007 Odesláno 25. duben 2007 Původně zaslal: .mycTD kasli na to, to je marny... Potvrzuju! Každej fík si vykládá předpisy po svým a ještě uvádí nesouvisející paragrafy. Citovat
Mila_S Odesláno 25. duben 2007 Odesláno 25. duben 2007 Původně zaslal: OK406 např. z.č. 302/2001 Sb. §5 odst.1 To je pravda, ale jedná se pouze o kontrolní nálepku. V § 13 zák. 302/2001 Sb. odst. 1 se píše, že výsledek hodnocení tech. způsobilosti vozidla a dobu platnosti technické způsobilosti vozidla vyznačuje STK do TP. To znamená, že nálepka je pro orientační kontrolu a skutečná platnost je dána zápisem v TK, proto si to policajti mohou ověřit. HOWGH! Citovat
.mycTD Odesláno 25. duben 2007 Odesláno 25. duben 2007 jako nevim, co furt resite. Pokud nekomu nestaci, ze ma tu platnost VYSLOVENE uvedenou v technicaku, tak je kazda rada tezka. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.