Sign in to follow this  
Followers 0
Guest sttenny

205ka

4 posts in this topic

zdárek šoumeni, mám problém poradí te někdo? dělal jsem těsnění na 205ce zadělal to a ted šlápnu na plyn a jde z toho modrej kouř a nevím kde jsem udělal chybičku, to těsnění má takový kovový jazýčky, puvodně byly otlačený na bloku motoru ale podle děr po stranách mělo být opačně a tak jsem ho taky podle děr dal, může to být v tom? díky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neva - časem přijdeš na to, že existuje něco jako podpis, kam je nejlépe napsat typ tvého přibližovadla + specifikaci motoru a když máš náladu i nějaké moudro. Ostatním umožňíš lepší identifikaci problému, popř se tě nebudou ptát jako já : " Co máš proboha za motor ?" :)

(jinak k dotazům se v tom případě doporučuje uvádět... mám P205 1,1 i r.v. 89.. apod. )

Za druhé - máme tady sekci Hledej - práce s ní je stejně jednoduchá, jako v obyčejných prohlížečích, využívej jí často - najdeš v ní spoustu odpovědí na spoustu bezvýznamných i významných otázek, pár otrlých jedinců na neustále se opakující dotazy už ani neodpovídá :)

Za třetí - z tvého příspěvku nelze ani poznat, o jaké těsnění jde a co jsi proboha měnil. Pokus se nám to trochu přiblížit, a já ti slibuju, že se ti pokusíme poradit, jak nejlépe umíme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.