Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moj panicky tuning na 206cc-enjoy


Bloodeye

Recommended Posts

Původně zaslal: Lavak_Bob

Spoiler je krasny ale uznavam iba celu sadu predny spoiler+prahy+zadny poiler lebo teraz to zboku vyzera hrozne....

kritizovat umi kazdej, tunning neni o tom, namlatit to tam vsechno v jeden den, je o postupnem zvelebovani auta a pri predstave, ze jsem dal ted 20 tisic za kola, ceka me kridlo a cira optika, za dalsich 12 tisic, tak ver, ze to levna zalezitost neni, pokud si nechavas delat opravdu vymazleny veci. Jak tak koukam, tak ty nemas na aute nic zajimavyho :-). Jinak ten predni difuzor neni spatnej, ale pokud se casem pustis do celyho tunningu, tak mam obavy, ze budes menit cely predek, protoze ten podspoiler ti nebude ladit k celkovemu vzhledu auta :-) Ale jinak fajn :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferdo, tohle mi nepodsouvej, tak jsem to fakt nemyslela, já vím, že všichni chcete nejlíp nějakou prsatou Pamelu a tyhle parametry já fakt nesplňuju...autí je to pěkný, ale když už ho takhle pěkně nakous, chce to dotáhnout, ať je z něj fakt bonbonek :-)

Scratch: Lavak jen napsal svůj názor, nepsal tam, ať se jde Bloodeye rovnou zakopat nebo tak něco, já si třeba myslím to samé, jasně, že tunit může většina lidí jen postupně, ne jednorázově vrazit do auta dalších 200k, ale je rozdíl ladit světla, a další drobnosti, nebo výrazně změnit tvar kastle a udělat to jen částečně.... to samé jsem řekla Neonovi, když jezdil bez prahů a auto vypadalo jak částečně rozebraný angličák s megaspoilery vpředu, vzadu ... není to urážka, jen názor.

Bloodeye: doufám, že jsem se tě neurazila, autí máš hezký.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako napisal Scratch-pisem,ze to je panicky tuning,nemam financie na to vsetko nadrbat tam za 30000.

Mne sa to velmi paci,aj zboku aj spredu:P

my206cc2zg1.jpg

Netopyrko,ked budes zla,tak ta nepovozim:D:D:D

A inak ja si tam 17ky kola nemozem dat kvoli technicaku a slovenskym fizlom :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: Lavak_Bob

Spoiler je krasny ale uznavam iba celu sadu predny spoiler+prahy+zadny poiler lebo teraz to zboku vyzera hrozne....

kritizovat umi kazdej, tunning neni o tom, namlatit to tam vsechno v jeden den, je o postupnem zvelebovani auta a pri predstave, ze jsem dal ted 20 tisic za kola, ceka me kridlo a cira optika, za dalsich 12 tisic, tak ver, ze to levna zalezitost neni, pokud si nechavas delat opravdu vymazleny veci. Jak tak koukam, tak ty nemas na aute nic zajimavyho :-). Jinak ten predni difuzor neni spatnej, ale pokud se casem pustis do celyho tunningu, tak mam obavy, ze budes menit cely predek, protoze ten podspoiler ti nebude ladit k celkovemu vzhledu auta :-) Ale jinak fajn :-)

No ja rozhodne nekritizujem...napisal som ze ten spojler sa mi paci ale chce to aj zvysok...je i jasne ze to vietnamci na trhu nedavaju zadarmo....to som pisal skor ako radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...