f3Rd@ Odesláno 16. březen 2007 Odesláno 16. březen 2007 Tak jsem se konecne prestehoval do klidne lokality na Stare Brno. A krome sejfu ve skrini me cekalo prijemne prekvapeni i v kredenci a to sklenicky PEUGEOT. :super:potlesk:potlesk Citovat
Péťa Odesláno 16. březen 2007 Odesláno 16. březen 2007 :super :super Gratuluji k novemu bydleni!!! Citovat
f3Rd@ Odesláno 16. březen 2007 Autor Odesláno 16. březen 2007 Diky, stejne me nevvic tesi ty sklenicky.. sice by tam nemuselo byt famko Brno, ale :D Citovat
Oliver Riedel Odesláno 16. březen 2007 Odesláno 16. březen 2007 Ta k to je bomba,gratuluju,skleničky jsou unikátní:-))) Citovat
oni Odesláno 16. březen 2007 Odesláno 16. březen 2007 to puje urco neci dolu ne?kdyby byli bez toho byli by fakt super..... Citovat
Gotrek Odesláno 16. březen 2007 Odesláno 16. březen 2007 Původně zaslal: oni to puje urco neci dolu ne?kdyby byli bez toho byli by fakt super..... Těžko, podle fotky to je do skla vybroušené... Citovat
aka Odesláno 16. březen 2007 Odesláno 16. březen 2007 ze bych se taky prestehovala?:myslim:Dja bych urco takovy stesti nemela:D Citovat
KoudaK Odesláno 16. březen 2007 Odesláno 16. březen 2007 Tak to je nádherný překvapení v novém bydlení.. Jen tak dál.. Citovat
Vopičí Odesláno 16. březen 2007 Odesláno 16. březen 2007 Já chci taky takový nádherný skleničky:(...jinak gratuluji k super nálezu a samozřejmě novému bydlení Citovat
Medvěd Odesláno 16. březen 2007 Odesláno 16. březen 2007 Původně zaslal: f3Rd@ Tak jsem se konecne prestehoval do klidne lokality na Stare Brno. A krome sejfu ve skrini me cekalo prijemne prekvapeni i v kredenci a to sklenicky PEUGEOT. :super:potlesk:potlesk A byl ses juknout v garáži?? Jestli tam náhodou nestojí 307CC, myslím, že by mohla mít nápis FAMKO i na kapotě a moc by Ti nevadil :myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:D Citovat
f3Rd@ Odesláno 17. březen 2007 Autor Odesláno 17. březen 2007 Původně zaslal: Medvěd A byl ses juknout v garáži?? Jestli tam náhodou nestojí 307CC, myslím, že by mohla mít nápis FAMKO i na kapotě a moc by Ti nevadil :myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:D V garazi jedna 307 opravdu stoji, ale je to pani majitelky (majitelky domu), ktrea tam sve auti parkuje - obcas. Citovat
janča205 Odesláno 20. březen 2007 Odesláno 20. březen 2007 Tak takový překvápko by se mě taky líbilo!Jen dej pozor,ať je nerozbiješ! Citovat
KIRRA Odesláno 21. březen 2007 Odesláno 21. březen 2007 Prima překvápko, opravdu...gratuluji k novému bydlení :potlesk:potlesk Citovat
barenst Odesláno 21. březen 2007 Odesláno 21. březen 2007 Zajimave sklenicky , doufam ze taky takove nekdy budou v Eshopu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.