zafon Odesláno 7. březen 2007 Odesláno 7. březen 2007 ahoj, mám problém.Někdy se mi stane, když zatočím volantem nebo zabrzdím, že se mi rozsvítí na palubce signálka jako by mi zhasnul motor( signálka baterky a signálka vykřičníku). Mám 1.8 16V benzín. Zatím jsem nevysledoval podle čeho by se to mohlo dělat. Nenapadá někoho něco? mě zatím napadlo, že může být buď špatný plovák v nádrží, protože by to reagovalo na zabrždění nebo zabočení. [upravil dne 14.3.2007 zafon] Citovat
Ferry Odesláno 7. březen 2007 Odesláno 7. březen 2007 povolenej klinovej remen ? kdyz zatocis, servo posilovace rizeni ma vetsi odpor a remen pak proklouzne a tim prestane dobijet alternator a rosviti se kontrolka dobijeni Citovat
zafon Odesláno 7. březen 2007 Autor Odesláno 7. březen 2007 Původně zaslal: Ferry povolenej klinovej remen ? kdyz zatocis, servo posilovace rizeni ma vetsi odpor a remen pak proklouzne a tim prestane dobijet alternator a rosviti se kontrolka dobijeni no to by mohlo být, protože klinák je trochu hlučnější, přisuzoval jsem to zimnímu počasí, ale když stojím na místě a otočím na doraz volantem, tak to neudělá. To by dělalo jedině za jízdy s tím řemenem?Pokud jo, tak byto mohlo být ono Citovat
Dave_k Odesláno 7. březen 2007 Odesláno 7. březen 2007 No zkontroluj brzdovku. Vykříčník znamená málo brzdovky. A když zatočíš tak se pohne hladina a čidlo sepne že je málo kapaliny. To si myslím já. Citovat
Ferry Odesláno 7. březen 2007 Odesláno 7. březen 2007 Původně zaslal: Dave_k No zkontroluj brzdovku. Vykříčník znamená málo brzdovky. A když zatočíš tak se pohne hladina a čidlo sepne že je málo kapaliny. To si myslím já. ale kdyz se mu rozsveci kontrolka baterka , tak je to dobijeni, cili pokud ma dobrej alternatoru a dela to pri vytoceni kol, cili pri zatizeni servocerpadla tak to muze mit spojitost jedine s klinovym remenem, navic kdyz pise ze pozoruje hlucnejsi chod klinaku Citovat
Dave_k Odesláno 8. březen 2007 Odesláno 8. březen 2007 Původně zaslal: Ferry Původně zaslal: Dave_k No zkontroluj brzdovku. Vykříčník znamená málo brzdovky. A když zatočíš tak se pohne hladina a čidlo sepne že je málo kapaliny. To si myslím já. ale kdyz se mu rozsveci kontrolka baterka , tak je to dobijeni, cili pokud ma dobrej alternatoru a dela to pri vytoceni kol, cili pri zatizeni servocerpadla tak to muze mit spojitost jedine s klinovym remenem, navic kdyz pise ze pozoruje hlucnejsi chod klinaku Vykřičník patří zase k brzdovce a ruční brzdě. Citovat
zafon Odesláno 9. březen 2007 Autor Odesláno 9. březen 2007 tak když stojím na místě a otočím na doraz volantem, tak se to nerozsvítí, brzdovak je v normě,ještě mě napadlo zkontrolovat olej serva, tak to ještě udělám. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.