Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Čaute kluci, zajímalo by mě na kolik hustíte pneumatiky, bohužel nemám manuál ani štítek jsem nikde nenašel a tak tlačím předek na 2,6 a zadek na 2,5 barů. Pneu 205/60 R16.

Ale nejsem si jistý, že je to správné.:myslim

Odesláno
Původně zaslal: KUBBACHER

Čaute kluci, zajímalo by mě na kolik hustíte pneumatiky, bohužel nemám manuál ani štítek jsem nikde nenašel a tak tlačím předek na 2,6 a zadek na 2,5 barů. Pneu 205/60 R16.

Ale nejsem si jistý, že je to správné.:myslim

dopredu 2.5 - 2.6, dozadu tak 2.3. Beru to podle oka jak se prohybaji gumy.

Odesláno
Původně zaslal: jozefsv

tiez nemam stitok ale stale fukam predne na 2,5 a zadne na 2,3

ja stitek mam, ale kdybych foukal podle neho, tak jezdim s prazdnyma...maji tam psane mene, presne cislo nevim, musel bych se podivat

Odesláno
Původně zaslal: rimmer

Původně zaslal: jozefsv

tiez nemam stitok ale stale fukam predne na 2,5 a zadne na 2,3

ja stitek mam, ale kdybych foukal podle neho, tak jezdim s prazdnyma...maji tam psane mene, presne cislo nevim, musel bych se podivat

celkom ma to zaujima.pozri na to a daj vediet

Odesláno

Tak teď opravdu nevím, kdybych dával 2,2 na předek a 2,1 na zadek tak by to vypadalo splaskle. A obávám se, že by se sjížděly hrany. Vizuálně to nevypadá dobře.:P:bojim:bojim

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

Já jsem nedávno měnil kola, původní gumy 205*60*15 jsem foukal na 2,3 a bylo to v pohodě. Ale když jsem ty nové 215*45*17 nafoukal stejně tak vypadali jako prázdné. Dnes jsem je zkusil nafoukat na 3,0, vypadá to o moc lépe. Není to moc? Abych to zase nezkur**l příliš vysokým tlakem!!

Odesláno

hehe :) to poznas za rok az budes merit vzorek na prostredku a krajich gumy :) musim rict, ze me se ale pokazde vzdy sjizdel nepatrne vice kraj a to jsem uz hustil predek 2,5 - 2,55 (205/65/15) a zadek 2.3

  • O 10 měsíců později...
Odesláno

Hustím 2,5 - 2,5 při studených pneu. Při nižším tlaku nerovnoměrné sjíždění, platí pro 2,5 TD. Upustit se hodí jen pro sníh a rozměklý terén.

Odesláno

Tak jsem u sebe (3.0 V6 - nový model) koukal na štítek na dveřích, a je tam:

normál: pro přední i zadní 2.3

a pro rychlosti nad 200km/h a 5 osob + 50kg náklad, je tam předepsáno 2.5 na předek i zadek

Vše pro seriová kola - 225/55/16/ZR

:papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...