KUBBACHER Odesláno 7. březen 2007 Odesláno 7. březen 2007 Čaute kluci, zajímalo by mě na kolik hustíte pneumatiky, bohužel nemám manuál ani štítek jsem nikde nenašel a tak tlačím předek na 2,6 a zadek na 2,5 barů. Pneu 205/60 R16. Ale nejsem si jistý, že je to správné. Citovat
rimmer Odesláno 7. březen 2007 Odesláno 7. březen 2007 Původně zaslal: KUBBACHER Čaute kluci, zajímalo by mě na kolik hustíte pneumatiky, bohužel nemám manuál ani štítek jsem nikde nenašel a tak tlačím předek na 2,6 a zadek na 2,5 barů. Pneu 205/60 R16. Ale nejsem si jistý, že je to správné. dopredu 2.5 - 2.6, dozadu tak 2.3. Beru to podle oka jak se prohybaji gumy. Citovat
jozefsv Odesláno 7. březen 2007 Odesláno 7. březen 2007 tiez nemam stitok ale stale fukam predne na 2,5 a zadne na 2,3 Citovat
rimmer Odesláno 8. březen 2007 Odesláno 8. březen 2007 Původně zaslal: jozefsv tiez nemam stitok ale stale fukam predne na 2,5 a zadne na 2,3 ja stitek mam, ale kdybych foukal podle neho, tak jezdim s prazdnyma...maji tam psane mene, presne cislo nevim, musel bych se podivat Citovat
jozefsv Odesláno 8. březen 2007 Odesláno 8. březen 2007 Původně zaslal: rimmer Původně zaslal: jozefsv tiez nemam stitok ale stale fukam predne na 2,5 a zadne na 2,3 ja stitek mam, ale kdybych foukal podle neho, tak jezdim s prazdnyma...maji tam psane mene, presne cislo nevim, musel bych se podivat celkom ma to zaujima.pozri na to a daj vediet Citovat
Freedy Odesláno 8. březen 2007 Odesláno 8. březen 2007 Já mám u 2,5 psaný na štítku pro 205/65 15 2.2 - 2.2.:papa Citovat
rex Odesláno 8. březen 2007 Odesláno 8. březen 2007 Souhlas ja mám předek 2,2 a zadek 2,1 a stačí . pneu 205/60/R15 Dunlop SP SPORT 01 Citovat
KUBBACHER Odesláno 8. březen 2007 Autor Odesláno 8. březen 2007 Tak teď opravdu nevím, kdybych dával 2,2 na předek a 2,1 na zadek tak by to vypadalo splaskle. A obávám se, že by se sjížděly hrany. Vizuálně to nevypadá dobře.:bojim:bojim Citovat
BATT Odesláno 11. květen 2007 Odesláno 11. květen 2007 Já jsem nedávno měnil kola, původní gumy 205*60*15 jsem foukal na 2,3 a bylo to v pohodě. Ale když jsem ty nové 215*45*17 nafoukal stejně tak vypadali jako prázdné. Dnes jsem je zkusil nafoukat na 3,0, vypadá to o moc lépe. Není to moc? Abych to zase nezkur**l příliš vysokým tlakem!! Citovat
rimmer Odesláno 11. květen 2007 Odesláno 11. květen 2007 hehe to poznas za rok az budes merit vzorek na prostredku a krajich gumy musim rict, ze me se ale pokazde vzdy sjizdel nepatrne vice kraj a to jsem uz hustil predek 2,5 - 2,55 (205/65/15) a zadek 2.3 Citovat
Vertex Odesláno 23. březen 2008 Odesláno 23. březen 2008 A co 3,0 V6, jak tuhle mrchu foukat? Gumy mám 215/45 17\" Citovat
mico Odesláno 23. březen 2008 Odesláno 23. březen 2008 ked sa nemýlim na dverach je nalepka 2.3-2.3 Citovat
VP605 Odesláno 25. březen 2008 Odesláno 25. březen 2008 Hustím 2,5 - 2,5 při studených pneu. Při nižším tlaku nerovnoměrné sjíždění, platí pro 2,5 TD. Upustit se hodí jen pro sníh a rozměklý terén. Citovat
MatrixChose Odesláno 25. březen 2008 Odesláno 25. březen 2008 Já vím, je to o 605, ale co 406? Já teda foukám oboje na 2.7 a přijde mi, že to jede líp a víc už se bojím Citovat
ART Odesláno 29. březen 2008 Odesláno 29. březen 2008 Tak jsem u sebe (3.0 V6 - nový model) koukal na štítek na dveřích, a je tam: normál: pro přední i zadní 2.3 a pro rychlosti nad 200km/h a 5 osob + 50kg náklad, je tam předepsáno 2.5 na předek i zadek Vše pro seriová kola - 225/55/16/ZR Citovat
Berkoff Odesláno 29. březen 2008 Odesláno 29. březen 2008 prinejhorsim v kazdym pneuservisu maj tabulky, co na kolik foukat ... P406 - 2,3 - 2,2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.