Driver Odesláno 5. březen 2007 Odesláno 5. březen 2007 Tak pánové po kolika pivech se ještě trefíte do mušle... http://freefun.cz/online-hra/tref-se?size=small&quality= Citovat
Opl405 Odesláno 5. březen 2007 Odesláno 5. březen 2007 Hmm, tak treti uz nejak neslo uhlidat, uz to neslo udrzet ............., ale realita je jina Citovat
aka Odesláno 5. březen 2007 Odesláno 5. březen 2007 zkus nekdy bejt opila slecna na hnusnym az odpornym hajzlu v zaplivany putyce a pak budem diskutovat!!!a budes mit puncochace! Citovat
Kurt Odesláno 6. březen 2007 Odesláno 6. březen 2007 Původně zaslal: aka zkus nekdy bejt opila slecna na hnusnym az odpornym hajzlu v zaplivany putyce a pak budem diskutovat!!!a budes mit puncochace! Opilý slečny jsou mi tak hnusný až odporný, že to nebudu napodobovat. Citovat
Vertex Odesláno 6. březen 2007 Odesláno 6. březen 2007 Původně zaslal: aka zkus nekdy bejt opila slecna na hnusnym az odpornym hajzlu v zaplivany putyce a pak budem diskutovat!!!a budes mit puncochace! A nemohla by jsi mi rovnou říct jaký to je, i bez toho, abych to zkoušel? :D:D:D Jinak opravdu jsem ještě neměl takovej problém trefit se do záchoda :D Citovat
Bohouš Odesláno 6. březen 2007 Odesláno 6. březen 2007 Původně zaslal: Vertex Jinak opravdu jsem ještě neměl takovej problém trefit se do záchoda :D Souhlas a navíc mu to teda trvá hrozně dlouho.....:roker Citovat
Vertex Odesláno 6. březen 2007 Odesláno 6. březen 2007 Doplnil bych takovou říkanku, ale to se teď opravdu nehodí :D:D:D:D Citovat
Bohouš Odesláno 6. březen 2007 Odesláno 6. březen 2007 Původně zaslal: Vertex Doplnil bych takovou říkanku, ale to se teď opravdu nehodí :D:D:D:D Heh tak to máš recht.....možná místo posledního slova v této rýmovačce dát jen **** :mrk Citovat
Guest Ludweek Odesláno 6. březen 2007 Odesláno 6. březen 2007 no jo ono je to v rusku...tak to neni pivo ale zluta vodka Citovat
aka Odesláno 6. březen 2007 Odesláno 6. březen 2007 Kurte: i jen lehce rozveselene? ja jak moc se hlidat:aut:aut:aut vertexi, kdepak, to si musis proste zkusit, treba Ti najdu nakou vhodnou sukenku:D:D Citovat
Kdo Odesláno 6. březen 2007 Odesláno 6. březen 2007 možná trochu:xvul, ale za mlada jsme jednou táhli k domovu a jeden kamarád použil jako pisoár kašničku se zurčícím andílkem, či co. No a jak tam stál a najednou si asi uvědomil zvuk toho zurčení, začal kvílet... \"klucííí, já to nemůžu zastavit\". Citovat
Oliver Riedel Odesláno 6. březen 2007 Odesláno 6. březen 2007 Na koho to nikdy nepřišlo uprostřed třetiny,navíc pokud má ten chudák na sobě brankářskou výstroj,tak nepochopí,jaký to je:D Citovat
janča205 Odesláno 6. březen 2007 Odesláno 6. březen 2007 Tohle jsem ještě nezažila,ale skusit si to nechcu.Není to žádná sranda,když to na člověka přijde tak to stojí za to! Citovat
Vertex Odesláno 6. březen 2007 Odesláno 6. březen 2007 Původně zaslal: janča205 Tohle jsem ještě nezažila,ale skusit si to nechcu.Není to žádná sranda,když to na člověka přijde tak to stojí za to! Co máš na mysli??? :D:D:D:D:D Citovat
janča205 Odesláno 6. březen 2007 Odesláno 6. březen 2007 Potřebu jít na malou!Čekals nějakou jinou odpověď? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.