Jump to content
Feri

\"vysedene\" sedadlo

Recommended Posts

Cafte, kupil som si 1.5 r. staru 307-ku, ale sedadlo vodica je \"vysedene\", teda hlavne okraje na lavej strane, predpokladam, ze od na/vystupovania....

kedze auto je este v zaruke, je nejaka sanca nechat to \"vymenit\"/\"opravit\" v ramci zaruky? alebo na taketo veci sa zaruka nevstahuje?

Pripadne existuje nejake ine riesenie?

ps: ked sa ma po 3 dni od nakupu spytala obchodnicka z peugeot-u, ze ako som spokojny s autom, a som jej odpovedal, ze celkom v pohode, akurat sedadlo je vysedene a tlaci ma trosku, tak hned odvetila, ze ved som kupoval jazdene auto! Tak ma sokovala s tou odpovedou, ze som to uz potom dalej ani nerozoberal...

Ale uplne koser sa mi to nezda, rok a pol stare auto a uz je sedadlo v keli? takmer 6 rocna fabia (moje predchadzajuce auto) ma sedadla v lepsom stave!!

Choď to reklamovať. Kolega má 307 1,4 a tiež mal niečo podobné. Asi po 1,5 roku sa mu to ukázalo. Sedadlo vymenili :mrk. Ak ti môžem poradiť, NEDAJ SA ODBIŤ V SERVISE !!!

[upravil dne 29/1/07 Martinsk]

No já mám za to,že je to jejich práce ne ??:D Mám jednoho kámoše co na to měl živnost,tak se asi stavím na kafčo a nějak to pořeším.Protože jednou měsíčně luxuji pod sedačkou vydrolenej molitan a to mě fakt štve !:grr

to auto som kupil priamo od koncesionara Peugeot, dolo to dovezene cez importera. Auto bolo uvedene do prevadzky v maji 2005, predavali mi ho s tym, ze je v zaruke do 24. maja 2007, tak hadam je to v zaruke ;) Ibazeby ma zase odrbali, ale to snad nie.

Teraz mam 4 mesiace na to, aby som vychytal nejake muchy na nom :)

Původně zaslal: Leitlik

Já mám na 307ičce ten samej problém a docela mě to vadí !:grr Já osobně se chystám k čalouníkovi. Záruka se na mě už nevstahuje.:(

tak to jste me potěšili - já už myslel, že mám \"asymetrickou pr...\" :D, tenhle problém mám taky od začátku :(

Původně zaslal: Feri

Cafte, kupil som si 1.5 r. staru 307-ku, ale sedadlo vodica je \"vysedene\", teda hlavne okraje na lavej strane, predpokladam, ze od na/vystupovania....

kedze auto je este v zaruke, je nejaka sanca nechat to \"vymenit\"/\"opravit\" v ramci zaruky? alebo na taketo veci sa zaruka nevstahuje?

Pripadne existuje nejake ine riesenie?

ps: ked sa ma po 3 dni od nakupu spytala obchodnicka z peugeot-u, ze ako som spokojny s autom, a som jej odpovedal, ze celkom v pohode, akurat sedadlo je vysedene a tlaci ma trosku, tak hned odvetila, ze ved som kupoval jazdene auto! Tak ma sokovala s tou odpovedou, ze som to uz potom dalej ani nerozoberal...

Ale uplne koser sa mi to nezda, rok a pol stare auto a uz je sedadlo v keli? takmer 6 rocna fabia (moje predchadzajuce auto) ma sedadla v lepsom stave!!

tak dej vedet jak jsi uspel - ja si kdyztak necham vymenit tlumice, brzdy, vyfuk a popraskane zarovky.......:D:super

To teda koukám, tak nový auta a takových problémů... Mám jedenáctileté BMW a nic takového... I ten výfuk, co tam je od výroby, je velmi pěkný:myslim

To Fx:

Napíš ešte koľko máš najazdených km. Ja mám na Partnerovi 170 000 km a tiež nič. SW má len 60 000 km. Zatiaľ v pohode. Zálež, kto to auto a kedy vo výrobe montuje. :roker

Ale mozem porovnavat s novym Focusom II ktore som mal ako sluzobne, a teda to posedenie je tam hrozne, je to strasne tvrde. A vobec v mojom pezotiku sa sedi dobre. Jediny problem, ze ako som ho mal burane, tak mam odtrhnutu laktovu opierku na svojej strane, a koli tomu tiez nechcem menit sedadlo, neviete niekto poradit co s tym?

berilac, ak mas odrapenu iba opierku, ta sa da kupit, aj ked nekrestansky draho, ak v sedadle kdesi, zrejme mas smolu. alebo si dokup originalnu stredovu opierku zdruzenu, a mas pokoj, podla mna je lepsia ako tie moje 2 papeky :mrk

Papeky mam aj ja, teda vlastne jeden u spolujazdca, u seba mam dieru v sedadle a to ma pekne serie. Takze keby niekto vedel ako aspon zaslepit tu dieru, potom by som odtrhol aj druhy ten papek a tiez ho zaslepil :roker a zdruzenu uz mam vyhliadnutu.

Jak už někdo zmiňoval, záleží asi kus od kusu, kdo to v tý fabrice montoval. Když totiž vidím co za lidi montuje tady v Plzni třeba Panasonic nebo v Yazaki elektorniku do aut, tak se divím že to vůbec běhá. Holt jste natrefili na špatnýho dělníka :o

Ale dejte vědět jak to šlo spravit....třeba mě to taky čeká....zatím to mám v poho.

na dieru v sedadle pouzi calunnika :mrk by si neveril aki su to sikovni chlapici, jednoducho zabehni za prvym nech sa na to kukne a povie ti co sa s tym da. a papek netrhaj, da sa jednoducho vybrat :D