Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loketní opěrka


Ladman

Recommended Posts

Původně zaslal: OK406

A mě byla v garáži na nic. ;)

Se picnu, co mám 406ku, šmejdím všude možně, abych nějakou "košer" sehnal a jednomu se válela doma :aut.

BTW: našel jsem tohle:

http://tuning.autodoplnky.cz/loketni-operky/loketni-operka-peugeot-406-s251468

http://tuning.autodoplnky.cz/loketni-operky/loketni-operka-peugeot-406-combi-s279403

a je mi divné, že nabízejí jednu pro 406 a druhou spešl pro 406-combi. V čem se liší prostor a osazení panelů mezi sedadly v sedanu a v combi??

Edit: Ještě jsem našel tohle, ale nevím, co je to za verzi??

http://www.jatochci.cz/index.php?co=lo&zoom=51&ppa=Peugeot%20406%20Partner

[upravil dne 26.6.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: OK406

A mě byla v garáži na nic. ;)

Se picnu, co mám 406ku, šmejdím všude možně, abych nějakou "košer" sehnal a jednomu se válela doma :aut.

BTW: našel jsem tohle:

http://tuning.autodoplnky.cz/loketni-operky/loketni-operka-peugeot-406-s251468

http://tuning.autodoplnky.cz/loketni-operky/loketni-operka-peugeot-406-combi-s279403

a je mi divné, že nabízejí jednu pro 406 a druhou spešl pro 406-combi. V čem se liší prostor a osazení panelů mezi sedadly v sedanu a v combi??

Edit: Ještě jsem našel tohle, ale nevím, co je to za verzi??

http://www.jatochci.cz/index.php?co=lo&zoom=51&ppa=Peugeot%20406%20Partner

[upravil dne 26.6.07 Kdo]

Tak tu prvni loketni operku od Ratipur mam. Moc bych ji nedoporucoval. Ma vycnelek na "zasunuti" do te odkladaci schranky v tunelu, ale nepasuje tam. Tak jsem ho flexou odrezal a pak uz operka sedela. Sroubuje se primo na tunel. Neda se cela odklopit, jen horni cast. Problem muze byt s rucni brzdou, kterou je dobry mit nastavenou tak na 4 zuby, pak uz hrozi vyrvani operky. Navic docela vysoka cena. Cekal jsem od ni vice, ale ucel plni.

Pokud bych mel jit do nove operky, tak bych volil asi tu co ma Komisar za nejakych tech 700kc. A nebo tu od Kamei, ale ta uz myslim stala nejak pres 3tisice.

Pokud by byl zajem, muzu sem hodit fotky operky Ratipur v aute...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Kdo: ani jednu z těch opěrek nedoporučuji, pokud si v letních vedrech o ni nechceš spálit loket. Materiál koženka nevěstí nic dobrého, pokud by to byla pravá kůže, je to už zcela diametrálně odlišná kvalita, ale loket si spálíš stejně. Taky jsem před pár měsíci loketku sháněl a nemohl sehnat takovou, aby mi vyhovovala. Líbila se mi pouze Kamei, ale dát za ni 3500,- se mi fakt nechtělo. No a teď jí mám za 300,- od OK406, sice u ní pořádně nedržel plastový odkládací prostor, tak jsem ho sundal úplně, neboť je mi celkem k ničemu. Loketka je černá, textilní, polohovatelná, praktická a vůbec pěkná. Jsem rád, že ji mám a tímto opět děkuji OK406, že mi ji za takové peníze prodal:super:super:super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Fotky můžeš klidně dát, dík.

Tak bohuzel jsem uz fotky operky nenasel, tak zejtra znovu nafotim a pak je sem hodim.

To Ladman: Material je sice kozenka, ale jeste se mi nestalo, ze bych si o ni opalil loket. A to mi auto stoji cely odpoledne na slunku. Ty mas tu operku od Kamei? Nemas foto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

to Kdo: ani jednu z těch opěrek nedoporučuji, pokud si v letních vedrech o ni nechceš spálit loket. Materiál koženka nevěstí nic dobrého, pokud by to byla pravá kůže, je to už zcela diametrálně odlišná kvalita, ale loket si spálíš stejně.

V 605ce mám interiér v kůži (i opěrku) a to pohodlí na cestě (opěrka) nahradí těch pár okamžiků, kdy by ses mohl "spálit" Věř mi, není to tak strašný. Opěrku od OK406 ti přeji, nemyslel jsem to špatně, jen že ji taky sháním.

Edit: připadá mi, že ve 406ce je i jinak výška opěrky ve dveřích. Prostě nemám lokty (resp. jeden, při absenci loketní opěrky) volně položené a ruce mi "visí" na volantu a furt kloužou dolů.

2komisař: mohl bys dát odkaz na tu, co máš ty?

[upravil dne 27.6.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

to Kdo: ani jednu z těch opěrek nedoporučuji, pokud si v letních vedrech o ni nechceš spálit loket. Materiál koženka nevěstí nic dobrého, pokud by to byla pravá kůže, je to už zcela diametrálně odlišná kvalita, ale loket si spálíš stejně. Taky jsem před pár měsíci loketku sháněl a nemohl sehnat takovou, aby mi vyhovovala. Líbila se mi pouze Kamei, ale dát za ni 3500,- se mi fakt nechtělo. No a teď jí mám za 300,- od OK406, sice u ní pořádně nedržel plastový odkládací prostor, tak jsem ho sundal úplně, neboť je mi celkem k ničemu. Loketka je černá, textilní, polohovatelná, praktická a vůbec pěkná. Jsem rád, že ji mám a tímto opět děkuji OK406, že mi ji za takové peníze prodal:super:super:super.

Děkuji a rád pomohu, nikdy nevím, kdy budu potřebovat pomoc já. Jinak máš pěknou náladu napanou:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám originál loketní opěrku, která se připevňuje do středového tunelu dvěma šrouby. Na straně řidiče je vykrojená kvůli ruční brzdě. Materiál je umělá hmota měkčená. Lze odklopit a jsou tam dvě přihrádky (hluboká a mělká). Na druhé části jsou dva výlisky na kelímky či láhve.

post-0-14109595886718_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: OK406

Já mám originál loketní opěrku, která se připevňuje do středového tunelu dvěma šrouby. Na straně řidiče je vykrojená kvůli ruční brzdě. Materiál je umělá hmota měkčená. Lze odklopit a jsou tam dvě přihrádky (hluboká a mělká). Na druhé části jsou dva výlisky na kelímky či láhve.

jj mám stejnou a parádáááááááááá:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...