seys Odesláno 8. leden 2007 Odesláno 8. leden 2007 co myslíte ? mám si je nechat ? [upravil dne seys] no koukám že se mi tam foto nenahrálo .-) [upravil dne seys] Citovat
Pata Odesláno 9. leden 2007 Odesláno 9. leden 2007 tak aspon nahod fotku, jak to vypada :mrk:mrk Citovat
Hanys55 Odesláno 9. leden 2007 Odesláno 9. leden 2007 Já myslím že to vypadá zajímavě, hold zase něco jiného Citovat
aka Odesláno 9. leden 2007 Odesláno 9. leden 2007 a jak vypada zbytek toho auta?to by mi taky prislo dulezity.... Citovat
paul jane Odesláno 9. leden 2007 Odesláno 9. leden 2007 Je to pekny skoda ze se neco takovyho nedela na 406 Citovat
Aluška Odesláno 9. leden 2007 Odesláno 9. leden 2007 Jasně, neváhej a nechej si je . Já chcííí takýýýý . Citovat
orgacek Odesláno 9. leden 2007 Odesláno 9. leden 2007 Krasne se to k sobe hodi, nechat ale umyt auto:P Citovat
chechet Odesláno 9. leden 2007 Odesláno 9. leden 2007 olalaaa, tohle jsem nemel videt. uz mam v hlave brouka zda neporidit cerne ... fuckt se tam hodi! Citovat
Guest Ludweek Odesláno 10. leden 2007 Odesláno 10. leden 2007 jj rozhodne na tmave auto cernou ne chrom Citovat
oni Odesláno 10. leden 2007 Odesláno 10. leden 2007 jj moc pekne!!!jen tam toho je nejak moc!! Citovat
Jogin Odesláno 11. leden 2007 Odesláno 11. leden 2007 Tak dekuju tem kteri to sem hodilky presne tyhle svetla schanim:super:super:super:super Kde ste je pls pls koupily , tohle je presne muj vkuz , jinak jeste helpnete mam akorat stribrnou barvu jestli chrom nebo cerny ale spis si myslim ze chrom, ale jednou sem vydel cerny a zas hnusny to neni:myslim Nema nekdo foto stribrnyho autaku s temahle svetlama:D (ps uz asi chci moc) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.