Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Sebetov je kousek od Brna, to jsem si prave myslel ze Morava je :super

Jestli mam volit mezi Mogulem a V Powerem (bionafta mi moc neleze), tak bych asi zvolil spis ten V-Power :) I kdyz, naredit mogul absinthem, tak se to da taky pit... :cool:

Guest Scratch
Odesláno
Původně zaslal: Netopýrka

:D hehehe, se těšíme na novou krev....na absinth zapomeň, tam se pije jen Mogul, V Power, pro ekologicky zaměřené bionafta :D

jak novou krev, mas preci me :-), bys neverila, co delam po v power

Odesláno
Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: Netopýrka

:D hehehe, se těšíme na novou krev....na absinth zapomeň, tam se pije jen Mogul, V Power, pro ekologicky zaměřené bionafta :D

jak novou krev, mas preci me :-), bys neverila, co delam po v power

Ale tak na me nezarli :super

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Tak na sebetov uz se tesim a pojedem i s mym novym milackem modrym... Jinak hrde se hlasim k abstinentum a kdo vam to bude chtit vyvratit neverte mu k alkoholu ani necucham tudiz sem zodpovednej ridic:D

Odesláno

K alkoholu mozes cuchat , len nejazdi :) aj vtedy si zodpovedny ridic. :)

Ja tiez som zodpovedny ridic, a nemam problemy s alkoholom :) treba vediet svoju mieru, a kedy mozes a nemozes pit.

Odesláno

Jo, jo - Šebetov je pouze ve stanech (ale v červci to přece není žádnej problém).

Teď mě napadlo, že někteří též spali ve vlastních karavanech

Odesláno

Ja se hlasim ze nejsem abstinent a dobre odbouravam alkohol :D :D :D (diky bohu). stan musim jeste nejakej sehnat. Zkusim kamose kterej rikal pred casem ze muze pujcit takovej ten velkej zejenej vojenskej, kdyz se mi to povede domluvit mam se snazit to nejak dopravit v me obrovske 206tce? :aut

[upravil dne 1-5-2007 Escaper]

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

nekteri dali prednost autum... staci kopnout sedacky dopredu, sklopit zadni a letiste je pripraveno :D

ano, podobne jsem resil prespani na Visnove :D psik v kufru, ja s manzelkou na sedadlech...spal jsem jak mimino, manzelka ne...proto odjezd v 7.30 nedele :D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: petr307

Původně zaslal: Vvitty

nekteri dali prednost autum... staci kopnout sedacky dopredu, sklopit zadni a letiste je pripraveno :D

ano, podobne jsem resil prespani na Visnove :D psik v kufru, ja s manzelkou na sedadlech...spal jsem jak mimino, manzelka ne...proto odjezd v 7.30 nedele :D:D:D

Tak to je škoda. My měli v chatce ze soboty do neděle dvě místa. Kolega musel taky předčasně prásknout do koní. No nic snad příště

Odesláno

jirka mi rikal vecer, ze nekdo ma misto, ale zase s tim psikem jsem nehctel nikoho prudit v chtace. venku bych ho nenechal, protoze ty dva somraci co tam byly by nam ho asi snedly...:D

Odesláno
Původně zaslal: petr307

jirka mi rikal vecer, ze nekdo ma misto, ale zase s tim psikem jsem nehctel nikoho prudit v chtace. venku bych ho nenechal, protoze ty dva somraci co tam byly by nam ho asi snedly...:D

Tak ty na to určitě nevypadali, jeden neměl zuby, a oba byli kokotěnkové co byli rádi že někam padnuli na noc. A ráno něco kousat??:D:D To je lepší hned pivko a kalíšek:aut:aut

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...