Marlin Odesláno 19. duben 2007 Odesláno 19. duben 2007 Původně zaslal: Beruska :myslimMoc daleko třeba příště až to bude na Moravě Sebetov je na Morave Citovat
Dzs Odesláno 20. duben 2007 Odesláno 20. duben 2007 Sebetov je kousek od Brna, to jsem si prave myslel ze Morava je Jestli mam volit mezi Mogulem a V Powerem (bionafta mi moc neleze), tak bych asi zvolil spis ten V-Power I kdyz, naredit mogul absinthem, tak se to da taky pit... Citovat
Guest Scratch Odesláno 20. duben 2007 Odesláno 20. duben 2007 Původně zaslal: Netopýrka hehehe, se těšíme na novou krev....na absinth zapomeň, tam se pije jen Mogul, V Power, pro ekologicky zaměřené bionafta jak novou krev, mas preci me :-), bys neverila, co delam po v power Citovat
Dzs Odesláno 20. duben 2007 Odesláno 20. duben 2007 Původně zaslal: Scratch Původně zaslal: Netopýrka hehehe, se těšíme na novou krev....na absinth zapomeň, tam se pije jen Mogul, V Power, pro ekologicky zaměřené bionafta jak novou krev, mas preci me :-), bys neverila, co delam po v power Ale tak na me nezarli Citovat
Marda106 Odesláno 29. duben 2007 Odesláno 29. duben 2007 Tak na sebetov uz se tesim a pojedem i s mym novym milackem modrym... Jinak hrde se hlasim k abstinentum a kdo vam to bude chtit vyvratit neverte mu k alkoholu ani necucham tudiz sem zodpovednej ridic:D Citovat
tomyka Odesláno 1. květen 2007 Autor Odesláno 1. květen 2007 K alkoholu mozes cuchat , len nejazdi aj vtedy si zodpovedny ridic. Ja tiez som zodpovedny ridic, a nemam problemy s alkoholom treba vediet svoju mieru, a kedy mozes a nemozes pit. Citovat
jaudax Odesláno 1. květen 2007 Odesláno 1. květen 2007 Možná mám hloupej dotaz, ale ubytování je asi jen ve stanech,co? Na Šebetově jsme ještě nebyli! Dík Citovat
Medvěd Odesláno 1. květen 2007 Odesláno 1. květen 2007 Jo, jo - Šebetov je pouze ve stanech (ale v červci to přece není žádnej problém). Teď mě napadlo, že někteří též spali ve vlastních karavanech Citovat
aka Odesláno 1. květen 2007 Odesláno 1. květen 2007 Medo, myslim, ze spis jde o to, ze malemu jaudovi je sest a pul mesice a je mu jedno, jestli je cervenec nebo prosinec... Citovat
Marda106 Odesláno 1. květen 2007 Odesláno 1. květen 2007 JJ je ve stanech nebo v auticku...... to tomyka: ja to myslel ze srandy vsak si me videl loni na sebu Citovat
Escaper Odesláno 1. květen 2007 Odesláno 1. květen 2007 Ja se hlasim ze nejsem abstinent a dobre odbouravam alkohol :D (diky bohu). stan musim jeste nejakej sehnat. Zkusim kamose kterej rikal pred casem ze muze pujcit takovej ten velkej zejenej vojenskej, kdyz se mi to povede domluvit mam se snazit to nejak dopravit v me obrovske 206tce? [upravil dne 1-5-2007 Escaper] Citovat
Vvitty Odesláno 1. květen 2007 Odesláno 1. květen 2007 nekteri dali prednost autum... staci kopnout sedacky dopredu, sklopit zadni a letiste je pripraveno Citovat
petr307 Odesláno 1. květen 2007 Odesláno 1. květen 2007 Původně zaslal: Vvitty nekteri dali prednost autum... staci kopnout sedacky dopredu, sklopit zadni a letiste je pripraveno ano, podobne jsem resil prespani na Visnove psik v kufru, ja s manzelkou na sedadlech...spal jsem jak mimino, manzelka ne...proto odjezd v 7.30 nedele :D:D Citovat
petr307 Odesláno 1. květen 2007 Odesláno 1. květen 2007 jinak os tesim na navrhy spolecneho odjezdu prazaku aspol na moravu Citovat
Marda106 Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 No souhlasim s vama staci sklopit sedacky a udelat si letiste a mam vyzkousene ze i v 205tce se da nadherne vyspat... Citovat
bigosak Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 Původně zaslal: petr307 Původně zaslal: Vvitty nekteri dali prednost autum... staci kopnout sedacky dopredu, sklopit zadni a letiste je pripraveno ano, podobne jsem resil prespani na Visnove psik v kufru, ja s manzelkou na sedadlech...spal jsem jak mimino, manzelka ne...proto odjezd v 7.30 nedele :D:D Tak to je škoda. My měli v chatce ze soboty do neděle dvě místa. Kolega musel taky předčasně prásknout do koní. No nic snad příště Citovat
petr307 Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 jirka mi rikal vecer, ze nekdo ma misto, ale zase s tim psikem jsem nehctel nikoho prudit v chtace. venku bych ho nenechal, protoze ty dva somraci co tam byly by nam ho asi snedly... Citovat
bigosak Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 Původně zaslal: petr307 jirka mi rikal vecer, ze nekdo ma misto, ale zase s tim psikem jsem nehctel nikoho prudit v chtace. venku bych ho nenechal, protoze ty dva somraci co tam byly by nam ho asi snedly... Tak ty na to určitě nevypadali, jeden neměl zuby, a oba byli kokotěnkové co byli rádi že někam padnuli na noc. A ráno něco kousat??:D To je lepší hned pivko a kalíšek:aut:aut Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.