hnusoba Odesláno 8. leden 2007 Odesláno 8. leden 2007 tomyka co si ty tam robil na tom zraze ze tu siris taketo zle nazory na nas vychodniarov? Teraz aj my, abstinenti sme tu v zlom svetle vykresleni A toho utrechtu treba zobrat o pol litra naviac nech mam co zapijat popri tom ako budes soferovat A ked bude zaujem, mozno vezmem aj Peugeotacky diagnosticky pristroj Citovat
Trundik Odesláno 8. leden 2007 Odesláno 8. leden 2007 Původně zaslal: hnusoba A ked bude zaujem, mozno vezmem aj Peugeotacky diagnosticky pristroj Vzít ho klidně můžeš. Citovat
tomyka Odesláno 8. leden 2007 Autor Odesláno 8. leden 2007 len ci ho po utrejchu bude vediet pouzivat Citovat
Trundik Odesláno 8. leden 2007 Odesláno 8. leden 2007 Původně zaslal: tomyka len ci ho po utrejchu bude vediet pouzivat Hlavně abys to nelil přes konektory přímo do toho přístroje Citovat
aka Odesláno 8. leden 2007 Odesláno 8. leden 2007 nemam nejmensi tuseni, jak bude vypadat muj cas za pul roku, ale v kalendari uz to je, tak snad bude slunicko, ktere si ze sebetova vzdycky pamatuju, brzo tady:) Citovat
aka Odesláno 8. leden 2007 Odesláno 8. leden 2007 Původně zaslal: Vvitty ja volno nemam Jak to?:( Dzban? Sebetov? to je snad uz cilene, ne? Citovat
Vvitty Odesláno 8. leden 2007 Odesláno 8. leden 2007 Původně zaslal: aka Původně zaslal: Vvitty ja volno nemam Jak to?:( Dzban? Sebetov? to je snad uz cilene, ne? no, aspon vidis, jak to ty srazy planujete Citovat
aka Odesláno 8. leden 2007 Odesláno 8. leden 2007 Původně zaslal: Vvitty no, aspon vidis, jak to ty srazy planujete planujeme je pul roku dopredu...dzbany si muzes sam spocitat i dele dopredu..... Citovat
Vvitty Odesláno 8. leden 2007 Odesláno 8. leden 2007 no jo, no, co nadelas http://www.akcz.orlicko.cz/vvitty/trash/nesmely.gif Citovat
aka Odesláno 8. leden 2007 Odesláno 8. leden 2007 Původně zaslal: Vvitty no jo, no, co nadelas neboj ja neco vymyslim Citovat
Neon Odesláno 9. leden 2007 Odesláno 9. leden 2007 Původně zaslal: Marlin kdo se u tebe vtira, ja ma urcite na konte vice Sebetovu nez ty To s tim vtiranim bylo mysleno, jako at se nevtiras s tim \"abstinentismem\", vis? To, ze si byl na vice Sebetovech Ti neberu a verim, pac ja jsem srazový junior a mám za sebou pouze jeden Šebetov ... a skoro nikdo mě na P-C ještě nezná ... Původně zaslal: tomyka neon: ty musis prist aj bez ropaka uvidíme co bude ... kdyžtak holt pojedem orientačně poznávací výlet v 206tce, no ... alespoň na nás nebudou doimorodci tak divně koukat, až se pojede zase něco, jako byla ta \"chlupatá čára\" v té bytovkové čtvrti a my tam budeme brouzdat hodinu v kuse ... preci jenom ostatní auta jsou oproti mojemu ropisovi nepatrně tišší Citovat
vix Odesláno 17. leden 2007 Odesláno 17. leden 2007 Letos bych se už měl konečně na Šebetově ukázat, že ? Citovat
Guest Janča205 Odesláno 18. leden 2007 Odesláno 18. leden 2007 Je to tam super.Nechtěj si to nechat ujít! Citovat
Neon Odesláno 26. leden 2007 Odesláno 26. leden 2007 Původně zaslal: Janča205 Je to tam super.Nechtěj si to nechat ujít! Snad necchtějó, ne? ... Jinak je pravda, že Šebetov se nachází opravdu na malebném místě na Moiravě a je to tam prostě COOL - takže kdo tam nebyl, tak ať toto bere jako reklamu a letos 100% jede!!!!! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.