Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: OK406

Tak od tebe žádné auto!!:myslim:myslim:myslim:bojim:bojim:bojim:bojim:(:(:o

A myslíš, že to zvedne hodnotu toho auta a kupec mi za něj dá o cenu té opravy víc, nebo to mám opravit a bude mně hřát pocit, jak je auto v super stavu, když jsem do něj nasypal 40k a prodal ho třeba za 35? Já myslím, že je to nesmysl a budu rád, že ho prodám za 35 tak jak je ( s hromadou nových věci a ve stavu úměrném stáří samozřejmě s vadama, který si novej majitel se mnou odsouhlasí a napíšem o tom smlouvu )a nebude mi strašit u domu.

Odesláno

ta koroze uz je opravena zavarena :papa

jinak souhlasim s Hadrou, to auto se stejne nebude prodavat, a kdyz uz nekdy jo, tak se holt rekne co tam vse je.

Repasovana zadni naprava, najeto cca 200km, napriklad.

jako kazdy auto rezne, jen na nekterem to je videt vic, na nekterem min :)

Odesláno
Původně zaslal: Marlin

...

jako kazdy auto rezne, jen na nekterem to je videt vic, na nekterem min :)

Teda ale fakt nechápu, jak to může být takhle rezavé. To auto snad jezdilo nonstop v soli, ne?

A co kdyby s tím někdo brutálně boural na onen rezavý předek? To by asi z něj nic moc nezbylo...

Odesláno
Původně zaslal: Marcel505

Teda ale fakt nechápu, jak to může být takhle rezavé. To auto snad jezdilo nonstop v soli, ne?

A co kdyby s tím někdo brutálně boural na onen rezavý předek? To by asi z něj nic moc nezbylo...

Mně to nepřijde jako nějak mimořádný - tomu auto je přes 10 let.

A kdyby s tím někdo boural? Víš kolik takovejch rezatic po našich silnicích jezdí?

Odesláno

vzdyt je tomu 10 let a po bouracce, to jde kazde do kytek... moje 309 nevypadal moc jinak. a kupec si na shnilej predek vyhadal pet litru slevu s tim, ze si to vyvari... za ty penize bych to ani neopravil. a kdyz jo, tak by ji uhadal na neco jineho. takze co.

a kdyz se s tim nekdo vybori? no a? vedel to? mohl si to nechat opravit? tak co?

2kurt: nejen takovejch, mnohdy i jeste horsich.

Odesláno

no segra s tim prave na cumka bourala.... a dopadlo to jak to dopadlo. Ted je to vyvarene, ale opakuji, zadnou velkou rano na predek to nedostalo, az ted, jinak vzdy nekam jinam.

ja se ani nedivim ze ty nosniky hnijou, Oddie o tom vi sve

Odesláno
Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Marcel505

Teda ale fakt nechápu, jak to může být takhle rezavé. To auto snad jezdilo nonstop v soli, ne?

A co kdyby s tím někdo brutálně boural na onen rezavý předek? To by asi z něj nic moc nezbylo...

Mně to nepřijde jako nějak mimořádný - tomu auto je přes 10 let.

A kdyby s tím někdo boural? Víš kolik takovejch rezatic po našich silnicích jezdí?

To jo, mýmu GTi je 20 let a určitě se s ním nejezdilo jen v létě - a nosníky jsou v pořádku, nic takového co tu má na fotkách Marlin...

No jestli takových auj jezdí víc, tak se nemůžeme divit že při bouračce jsou ty lidi mrtvý...

Odesláno
Původně zaslal: Pája Rybišár

No já se taky tomu nedivím,něco podobnýho bývá hodně u P 405,ale tam to jde spíš od spodu toho deformačního podelníku a stikové plochy mezi podběhem a tou vyztuhou...jsou taky většinou papírový...:aut

Tak sem hoď obrázek, jestli teda máš, když už jsme u té koroze...

To bych chtěl vidět, kde že to rezne...

Odesláno

No foto ted nemam-dodám,ale myslim tam tu vyztuhu,(deformační podelník)kde je uchycena příčka nápravy,tak mezi vstykovými plochami se dost často projevuje koroze,přehnal jsem to asi se slovem papírový,ale u dost 405tek jsem to viděl...

A taky třeba malé podelníky podlahy zavazadlovýho prostoru dost reznou(hlavně levý,kde je výztuha-drží výfuk)-teda pokud se to včas nevystřiká!Je to jenom ponořený do kateforezní lazně a těma otvorama se tam dostane prach,blato a sul a drží se tam vlhkost---pak koroze.To je můj názor,to jediny me na P405 štve...;)

Odesláno
Původně zaslal: Pája Rybišár

No foto ted nemam-dodám,ale myslim tam tu vyztuhu,(deformační podelník)kde je uchycena příčka nápravy,tak mezi vstykovými plochami se dost často projevuje koroze,přehnal jsem to asi se slovem papírový,ale u dost 405tek jsem to viděl...

A taky třeba malé podelníky podlahy zavazadlovýho prostoru dost reznou(hlavně levý,kde je výztuha-drží výfuk)-teda pokud se to včas nevystřiká!Je to jenom ponořený do kateforezní lazně a těma otvorama se tam dostane prach,blato a sul a drží se tam vlhkost---pak koroze.To je můj názor,to jediny me na P405 štve...;)

Myslím že vím který podélník myslíš, tak prosím dodej foto, fakt to chci vidět.

Podlaha kufru je hrozná, ta rezne...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...