Jump to content
Sign in to follow this  
navpoint

Kudy kabel od rádia do kufru?

Recommended Posts

Počkej nějakou chvíli. Vždyť jsi dával dotaz dneska odpoledne a ne každý má v práci internet a přístup na něj. Večer to bude lepší.:myslim:super:papa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budeš to muset rozebrat buď to pod volantem a nebo pod přihrádkou před spolujezdcem, ale určitě to nebude lehké nějak to prostrčit.

A určitě chceš CD Changer, když se teď hodně používá FM Transmitter?

Share this post


Link to post
Share on other sites

já jsem rozebral středový panel (vyndal ty stříbrný plasty jestli nevíš jak tak ti to popíšu) potom jsem ho protáhl na stranu u spolujezdce kde jsem vyndal kryt co máš nad nohama(ten stačí vycvaknout dolů) vyndal gumy těsnění od dveří tím odklopíš koberce a odšrouboval ten plast co je mezi předníma a zadníma dveřma (kde je pás) potom sklopil zadní sedačky a prostrčil ho po nima. k rozebrání všech dílů ti stačí šroubovák s hvězdičkama a 2 nože kterými vyndáš rádio

v kufru jsem měnič přidělal k plastu co je u zadních sedaček v levo (nejdřiv jsem ho přišrouboval na plexisklo které jsem uřizl přesně podle těch držáků na měniči pak jsem vyndal ten plast v tom kufru a to plexi jsem potom přišrouboval k tomu plastu na dva šrouby) když máš ten měnič opřený dole o koberec tak se ani nehne.

[upravil dne 29.11.06 djfrozen]

Share this post


Link to post
Share on other sites

musíš vyndat rádio (dáš dva nože do otvorů pod rádiem musiš je tlačit směrem nahoru a radio vytahneš za otvor pro kazetu) , vyndáš rámeček stlačením ve prostřed ze zhora a ze spoda potom ho vytahneš , vyndáš spodní část plastu u hodin (jde vyndat šroubovákama ze stran ale já jsem ho vyndal prsty zatažením za otvor u hodin , pod tím plastem je plast přichycen 2hvězdičkama, a ještě musíš odšroubovat matky za rádiem (jsou to osmičky) potom plast můžeš vytahnout, musíš odpojit dráty od hodin, varovných světel , vyhřívání zadního okna a zapalovač. ten plast od ventilace vyndavat nemusíš(já ho měníl takže kdyby tě zajímalo jak se vyndá tak odšroubovat hvězdičku dole a šroubovákem páčit ze zhora potom vytahnout i s hadicí co je nasazená v zadu v panelu)

kabel potom v pohodě protahneš otvorem který je nad tím krytem u nohou spolujezdce a mezi středovým panelem a vedeš ho za klimatizací až k rádiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobne jsem nedemontoval palubku ale stredovej panel mezi ridicem a spolujezdcem.. Dirou vyndaneho radia jsem protahnul dolu smerem ke spici stredoveho panelu kabel (je tam spousta mista na to aby se kabel vlastni vahou dostal az dolu) a pak cele pod panelem mezi sedadlama .. pod zadni koberecek.. pod zadni sedackou z pod koberecku az do kufru.. nic sloziteho a narocneho..

PS: Demontaz stredoveho panelu skyta tusim dva srouby vzadu kdyz vyndas zadni popelnik.. a pak mozna neco vepredu ale uz si to presne nepamatuju.. a zadni sedacky jen \"vycvaknout\" a uvolnit sroub uchytu abys mohl odklopit koberecek pod kterym se kabely protahnou..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×