Leitlik Odesláno 25. listopad 2006 Odesláno 25. listopad 2006 Prosím o radu jak zapojit zesilovač a pasivní "subák" k origo rádiu na CD.Bratránek to měl ve skříni a srdečně mi to věnoval.Že prý už to nepotřebuje ! Ale mate mě,že na tom basáku jsou 4 vstupy ! A jak k zesáku tak k autorádiu nemám manuál. Pomozte prosím ! [upravil dne 10/5/07 Leitlik] Citovat
Leitlik Odesláno 25. listopad 2006 Autor Odesláno 25. listopad 2006 Ještě ten basák (demontovanej). Citovat
mk405 Odesláno 26. listopad 2006 Odesláno 26. listopad 2006 ten sub je dvoucívkovej, chtělo by to ale vědět jistli jsou ty cívky 2ohm nebo 4ohm, pak se dá zapojit paralerne nebo seriově a měnit výslednou ohmáž za učelem získání vyššího výkonu zesilovače, je ale nutné vědět jakou minimální ohmáž zesím umí aby neschořel ... zesík: http://www.blaupunkt.com/au/7607792037_main.asp píšou RMS power 2 x 50 W / 1 x 160 W takže v můstku 160W a ty budou nejspíše na 4ohm (malokterej dvoukanál umí 2ohm) basák: není tam někde napsáno ohm a výkon??? vetšinou to tam bývá, ideálni by bylo aby to byl 2x2ohm a zapojit na 4ohm... Citovat
mk405 Odesláno 26. listopad 2006 Odesláno 26. listopad 2006 k origu rádiu to bude problém připojit, protože to nemá RCA výstupy (cinche) a nedostaneš signál do zesíku...., jedině by to šlo zapojit přes jeden pár výstupů na repra, pokud to zesík umí a má Hi vstup, ale kvalitá je pak o dost horší a příjde o zadní repro, kdyžtak nafot ten zesík ještě z boku Citovat
Leitlik Odesláno 27. listopad 2006 Autor Odesláno 27. listopad 2006 Tak tady to je.Na repráku jsou jen nějaký čísla HM 104D SN:1043245 a 451054-2 97 125. To je vše. [upravil dne 27/11/06 Leitlik] Citovat
maro Odesláno 27. listopad 2006 Odesláno 27. listopad 2006 Ozaj by sa zisla fotka zboku.Ak ma zosik Hi vstup neni problem ho zapojit na vystup zadnych repro. Preco by mal prist o zadne repra? Ak ma zosik Hi vstup mozno ho pripojit bez obav aj zo zadnymi repro k vystupu z radia. Ak nema, mozno dokupit krabicku ktora ma Hi vstup a na vystupe su RCA pre zosik , popripade ma aj vyhybku na subik,ak neni v zosiku. Z tym zhorsenim kvality to pre subik nebude az take dramaticke, a pri pouzitych komponentoch snad aj nepostrehnutelne. Citovat
maro Odesláno 27. listopad 2006 Odesláno 27. listopad 2006 Medzi tym nabehli fotky, ale skus celkovy pohlad aj na druhu stranu.Ak neni Hi vstup ani tam (pri terminaloch na repro) tak ti opstane uz len ta krabicka. Citovat
Leitlik Odesláno 27. listopad 2006 Autor Odesláno 27. listopad 2006 Na druhé straně už nic jinýho není. Citovat
mk405 Odesláno 29. listopad 2006 Odesláno 29. listopad 2006 bohuže o subu se mi nepodařilo nic najít:( ten zesík má jen nížkoúrovnový signál vstup takže jedině tu krabičku, ale osobně bych asi do toho asi nešel (kvalita jde do háje), spíš bych vyměnil rádio:myslim Citovat
Fusion Odesláno 30. listopad 2006 Odesláno 30. listopad 2006 A nebude bratránek vědět jak to zapojit? S origo rádiem je to ale opravdu naprd Citovat
Leitlik Odesláno 30. listopad 2006 Autor Odesláno 30. listopad 2006 Bratránek ??:rollTen je rád,že to dokázal odpojit.:DNo nic,po daních kuknu po novým rádiu.Zatím vám moc dík.! Citovat
mk405 Odesláno 30. listopad 2006 Odesláno 30. listopad 2006 změř to, kolik má ta cívka odpor, a hodnoty napiš Citovat
Leitlik Odesláno 6. květen 2007 Autor Odesláno 6. květen 2007 Tak opožděně. Ten odpor jsem změřil a ukázalo to na jedné cívce 1,2 a na druhé 1,8 !! Jestli můžete,tak poraďte.Moc dík. Citovat
Escaper Odesláno 6. květen 2007 Odesláno 6. květen 2007 to ze mas rozdilne hodnoty bylo podle me roznym pritlacenim mericich krotu na kontakty v tak malejch odporech hraje veklou roli cokoli. Je to tedy 2x 2ohm. Jestli chces muzu ti to pomoct zapojit, jsem ze stepanova a audii sem uz par delal. Citovat
Leitlik Odesláno 6. květen 2007 Autor Odesláno 6. květen 2007 Jé je,to je super !!! Napiš kdy se ti to hodí a já dorazím ! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.