Jump to content
Sign in to follow this  
Ludweek

lak do spreje podle kodu

Recommended Posts

muzete mi nekdo doporucit prodejnu v praze kde mi podle kodu namichaj barvu a se vsim kolem ...plnic, tvrdidlo nebo co vse tam patri ..daji do spreje? pokud by to slo vyridit on-line tak by to bylo uplne nejlepsi :) a kdo ma s tim zkusenosti...tak jaky je nejmensi mnozstvi co muzou namichat a jak dlouho to ve spreji vydrzi?

Nevím, jak v Praze, ale v Č,Budějovicích namíchají jakékoliv množství a provedení ( tuba se štětečkem, rozprašovač atd.). Stačí zadat číslo barvy.:super

tak jsem nakonec nasel firmu pana simanka v praze 4 na strzi...pristup vstricny barva do deseti minut namichana ve spreji 400ml za 395CZK. spokojenost..ted budou listy pod svetlama \"jako\" nove :D

Původně zaslal: Dundee

Pak je ještě PPG ve Kbelích u křižovatky, jak je Svět mazlíčků. www.frauencolor.com

Ve Kbelích potom ještě míchají barvy v \"drogerii\" u tý hasičský nádrže, tam mi namíchali sprej podle barvy z kusu nárazníku, který jsem jim tam přinesl. 400 nebo 500 ml stálo 300,-.

Původně zaslal: Driver

Ve Kbelích potom ještě míchají barvy v \"drogerii\" u tý hasičský nádrže, tam mi namíchali sprej podle barvy z kusu nárazníku, který jsem jim tam přinesl. 400 nebo 500 ml stálo 300,-.

Jo, u Sikkense jsou taky dobrý, ale líp vycházim s paní od PPG a jejich barvy máme odzkoušený na letadlech :D