Crack Odesláno 28. říjen 2006 Odesláno 28. říjen 2006 Mám takovej problém,samo od sebe se mě vynulovaly servisní kilometry.Bylo tam 4700 a ted tam je pokaždý nula,baterku jsem nevyndával.Když sem tam skusil nastavit 15000,tak se mě tam po příštím nastartovaná opět dalo 0km,může to bejt nákej problém,nemáte skušenost? Citovat
noradek Odesláno 28. říjen 2006 Odesláno 28. říjen 2006 Tak to se mi nedavno stalo to samé,taky tam bylo cca 7000km bateriji jsem neodpojoval a nejednou z ničeho nic 0km,ale mám za to pokud se odpojí baterie tak by to tam mělo stejně zustat tak nevim. Citovat
vector Odesláno 28. říjen 2006 Odesláno 28. říjen 2006 Původně zaslal: Crack Mám takovej problém,samo od sebe se mě vynulovaly servisní kilometry.Bylo tam 4700 a ted tam je pokaždý nula,baterku jsem nevyndával.Když sem tam skusil nastavit 15000,tak se mě tam po příštím nastartovaná opět dalo 0km,může to bejt nákej problém,nemáte skušenost? Po vyndání baterky se servisní interval nemaže. Tipnul bych na studeňák v budíkách, nebo zamačklý nulování denního počítadla kilometrů. Citovat
hloze-ja Odesláno 28. říjen 2006 Odesláno 28. říjen 2006 Olej se ma menit po ujeti urciteho poctu km (treba 15 000) a nebo po roce. Kdyz do roka neujedete ten interval, samo se to vynuluje a chtelo by to vymenu oleje (dle servisni knizky). Ted je to rok,co jsem ho menil a nastavoval servisni interval. zbyvalo mi tam neco malo a samo se to vynulovalo. Takze asi takhle. Aspon myslim. H Citovat
PetrD406 Odesláno 28. říjen 2006 Odesláno 28. říjen 2006 Jak ty intervaly nastavujete? chystám se měnit olej, tak bych to chtěl nastavit. V manuále je výměna každých 10t, taky měníte v 10ti, nebo jinak? Citovat
Crack Odesláno 29. říjen 2006 Autor Odesláno 29. říjen 2006 Původně zaslal: hloze-ja Olej se ma menit po ujeti urciteho poctu km (treba 15 000) a nebo po roce. Kdyz do roka neujedete ten interval, samo se to vynuluje a chtelo by to vymenu oleje (dle servisni knizky). Ted je to rok,co jsem ho menil a nastavoval servisni interval. zbyvalo mi tam neco malo a samo se to vynulovalo. Takze asi takhle. Aspon myslim. H Jestli je to tak,tak jsem rád že je to jen taková prkotina,stejně to vezu za tejden do servisu kvůli zimákům a zimní prohlídce tak vyměním rovnou i olej.Jen je zvláštní že tam není žádnej datum a po roce se to vynuluje:myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.