Mysak´01 Odesláno 26. říjen 2006 Odesláno 26. říjen 2006 Zdravim, potřebuji poradit nemá někdo zkušenost jak vyndat zadní sklo na 205ce???Dikes Citovat
vix Odesláno 26. říjen 2006 Odesláno 26. říjen 2006 Takže, když vyměňovat, tak s celými dveřmi ??? Citovat
Mysak´01 Odesláno 26. říjen 2006 Autor Odesláno 26. říjen 2006 pokud je vlepene tak je to dobry ale mam jeste strach o tu gumu zvensi jak je dá se vyndat??? Citovat
zoby Odesláno 26. říjen 2006 Odesláno 26. říjen 2006 gumu se ti asi nepovede zachránit, ale originál v peugeotu stojí kolem 400 kč Citovat
oddie Odesláno 27. říjen 2006 Odesláno 27. říjen 2006 Guma se dá vyrejpnout a vytrhnout, nemusí se při tom nutně poškodit. A vyříznout sklo strunou není žádný problém, kór když je to zadní - tvrzené, to si nechá líbit hodně. Citovat
mato205 Odesláno 27. říjen 2006 Odesláno 27. říjen 2006 Původně zaslal: oddie Guma se dá vyrejpnout a vytrhnout, nemusí se při tom nutně poškodit. A vyříznout sklo strunou není žádný problém, kór když je to zadní - tvrzené, to si nechá líbit hodně. TAK TAK ide to aj bez poskodenia tej gumy Citovat
Mysak´01 Odesláno 28. říjen 2006 Autor Odesláno 28. říjen 2006 Tak to sem zvedavej jak to dopadne:D ale nerad bych sprasil tu gumu:( nic každopádně díky:papa Citovat
Guest chmeldaGTI Odesláno 7. listopad 2006 Odesláno 7. listopad 2006 já zprasil jak gumu, tak wokno , wyměnil sem komplet dveře, ale asi se ňáko zkřížily a dyš sem druhej den přišel k autii, tak bylo vokno vysypaný f kufru , gumu se zbytkem vokna sem vyřezal a dovez to ke známýmu, kterej má servis, vyměnil přilepil, srovnal dveře a je to Citovat
zoby Odesláno 7. listopad 2006 Odesláno 7. listopad 2006 no tak mě tak napadá, že až budu řezat sklo aby taky neruplo, protože víko kufru nelícuje přesně s autem tak aby nebylo taky zkroucený... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.