Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

jůůů, tak koukám že pojedou dvě kolony jedna z prahee a druhá z Brnaa :D:D:D

ještě takovej dotaz: co to udělat v neděli 5.11. ? nehodilo by se to více lidem?

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

mela jsi videt pohled te servirky, kdyz se do KAVARNY v jeden sobotni vecer kolem osme nahrnulo dvacet chlapu, co se tvarili jako ze jdou vychlastat bar a kazdy si dal bilou cokoladu :D:D:D

jj, to bylo dost dobryý:potlesk

Odesláno

2mk405: no, v nedeli vecer je to takove jakoze nic moc... to uz bych mel byt na ceste do Prahe. ale kdyby to zvedlo vyrazne ucast, tak pojedu pozdeji :D

2beda: mozna by stalo za to udelat rezervacku nejen na cokoladu, ale i na nejakou tu zidlicku, uz je zima na piti na chodniku :D

Odesláno

No. V nedli by to bybo žůžo. V sobotu mám vystoupení v Ivanovicích na Hané. To bych musel nejpozději v 18,00 odjíždět. V neděli mám sice zkoušku s tou rockovou kapelou, ale to se dá zařídit. Jsem pro neděli, ale nechci to nijak komplikovat. :aut

[upravil dne 20/10/06 Autoškolič Dodo]

Guest Janča205
Odesláno

V neděli se mě to taky nehodí,ale já to nějak přežiju.

Ako tak až přijedu do Prahy tak něco podniknem,ale nevím kdy to bude!

Odesláno
Původně zaslal: Autoškolič Dodo

No. V nedli by to bybo žůžo. V sobotu mám vystoupení v Ivanovicích na Hané. To bych musel nejpozději v 18,00 odjíždět. V neděli mám sice zkoušku s tou rockovou kapelou, ale to se dá zařídit. Jsem pro neděli, ale nechci to nijak komplikovat. :aut

[upravil dne 20/10/06 Autoškolič Dodo]

Jo v nedeli by to bylo super.....:roker jsem pro:super

Odesláno

muze to byt i v nedeli, ja si to nejak zaridim :) me je to celkem jedno, kdyz to bude ostatnim vyhovovat vice

a v tom pripade mohu nabidnout i odvoz do prahe :)

[upravil dne 21.10.06 Vvitty]

Odesláno
Původně zaslal: Béďa

jak uz bylo receno, kdyz se to bude hodit vice lidem tak klidne muze byt nedele... :)

udelal jsem anketu.... tak to podle ni nejak objednej :)

Odesláno
Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Vvitty

a v tom pripade mohu nabidnout i odvoz do prahe :)

[upravil dne 21.10.06 Vvitty]

Jaka jsou kriteria?

asi vyhlasim verejnou soutez, drazbu, nebo tak neco :)

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

2mk405: no, v nedeli vecer je to takove jakoze nic moc... to uz bych mel byt na ceste do Prahe. ale kdyby to zvedlo vyrazne ucast, tak pojedu pozdeji :D

2beda: mozna by stalo za to udelat rezervacku nejen na cokoladu, ale i na nejakou tu zidlicku, uz je zima na piti na chodniku :D

no já spíš myslel neděli odpoledně třeba na tu 15:00 a zmáknout ten hrad;)

neděli mám volnou takže by to stihnul celé v sobotu bych dorazil až později, ale samozdřejmě se přizpůsobím většině...

Odesláno

2mk405: kdyz v nedeli, tak stejne musim jet na prahu pozdeji. ale to je v pohode, zamluvim si parkovaci misto v praci a necham auto tam :D

v momentalni rodinne situaci se mi stejne ta nedele hodi podstatne vic.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...