Přejít na obsah

marianka-slunce

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4
  • Registrace

Vše od uživatele marianka-slunce

  1. Jo v nedeli by to bylo super..... jsem pro:super
  2. Inventar, to je dobry slovo,tak doufam ze se o me teda jako o inventar budes starat :-D
  3. No Pajo pokud me vezmes s sebou tak o me ani nepochybuj ze bych nejela slunicko:-)
  4. Vertikovi diky moc, byl to bezva sraz a priste jedu zase:-)
×
×
  • Vytvořit...