Autoškolič Dodo Odesláno 19. říjen 2006 Autor Odesláno 19. říjen 2006 Původně zaslal: ZdenyDodo:zapomněl jsem se Tě na Prígl srazu zeptat,jestli mi Mědvěd neposlal dvě samolepky...nevíš o tom něco?Domlouvali jsme se,že by to tak provedl. Zdeny,moc se ti omlouvam. Ty nalepky jsem tam mel, ale jaxi jsem ti je zapomel dat. Brnknu ti a domluvime se na predani. :mad: Citovat
marianka-slunce Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 No Pajo pokud me vezmes s sebou tak o me ani nepochybuj ze bych nejela slunicko:-) Citovat
Autoškolič Dodo Odesláno 19. říjen 2006 Autor Odesláno 19. říjen 2006 Původně zaslal: marianka-slunce No Pajo pokud me vezmes s sebou tak o me ani nepochybuj ze bych nejela slunicko:-) O tom nemusis vubec pochybovat. Uz te beru jako inventar sveho vozu na cestach na srazy. Budes takovej muj talisman,ju? Tesim se. Citovat
marianka-slunce Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 Inventar, to je dobry slovo,tak doufam ze se o me teda jako o inventar budes starat :-D Citovat
Autoškolič Dodo Odesláno 19. říjen 2006 Autor Odesláno 19. říjen 2006 Původně zaslal: marianka-slunce Inventar, to je dobry slovo,tak doufam ze se o me teda jako o inventar budes starat :-D Omlovam se ti za ten vyraz . Jen to upresnim na nejkrasnejsi a nejmilejsi a nejsympatictejsi inventar. Moc rad te vezmu. Vsak ty to vis Citovat
Zdeny Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 Původně zaslal: Autoškolič Dodo Původně zaslal: ZdenyDodo:zapomněl jsem se Tě na Prígl srazu zeptat,jestli mi Mědvěd neposlal dvě samolepky...nevíš o tom něco?Domlouvali jsme se,že by to tak provedl. Zdeny,moc se ti omlouvam. Ty nalepky jsem tam mel, ale jaxi jsem ti je zapomel dat. Brnknu ti a domluvime se na predani. :mad: Úplně v pohodě,jde jenom o nálepky;)Taky jsem si na ně při kecání nevzpomněl. Aspoň že se příblížily od Prahy k Brnu. Můžem to klidně nechat na nejbližší sraz, Prígl nebo Havlbrod? Uvidíme:) Jinak k tomu Havlbrodu: moje volný soboty jsou 4.11. a 11.11., co se týče listopádu. Mějte se:papa Citovat
Béďa Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 Takze konecne se nam to hnulo a tak termin kdy se to hodi me + Vvittymu a urcite i MK405:aut Je to 4.11.2006 co vy na to?? Citovat
aka Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 Původně zaslal: Béďa Takze konecne se nam to hnulo a tak termin kdy se to hodi me + Vvittymu a urcite i MK405:aut Je to 4.11.2006 co vy na to?? Mas plus body za organizaci :)jinak yb to datum zatim melo bejt v pohode:super Citovat
dufi Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 Takže jestli tomu rozumím správně: Sraz bude v HB 4.11.06 v kafárně na horním konci náměstí, ale v kolik hodin? Citovat
Béďa Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 dufi: zatim tezko rict jestli dopadne tento termin ale pokud ano tak to bude 4.11 od cca 18hod v HB na namesti. Do kavarny se pujde az se vsichni tak nejak sejdem Citovat
Autoškolič Dodo Odesláno 19. říjen 2006 Autor Odesláno 19. říjen 2006 Původně zaslal: Béďa dufi: zatim tezko rict jestli dopadne tento termin ale pokud ano tak to bude 4.11 od cca 18hod v HB na namesti. Do kavarny se pujde az se vsichni tak nejak sejdem No já se přikláním k dřívější hodině. Sice jsem to tady vyburcoval a jsem za to moc rád, ale co me nas.... (jsem decentní) tak to, že do teď s kapelou bylo o víkendech spíš nehraní než hraní a od tohoto víkendu co jsem se dověděl, tak hraju každou sobotu až do prosince :grr . Strašně mě to štve, ale nic s tím nenadělám. Proto prosím o setkání se dříve . Klidně už v 15,00 hod a pokud bude zájem o ten hrad, tak ve 13,00 u něj tam. Zbytek jako rezervace lístků bych zajistil u nich telefonicky, ale po nahlášení počtu zájemců. Pokud bude jasno, je to super. Ta vyhlídka odtam za to všechno stojí . Citovat
Béďa Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 pockame na vyjadreni ostatnich, me je to celkem jedno v kolik to bude Hlavne se domluvit jestli s terminem 4.11 vetsina souhlasi?? Citovat
mk405 Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 Původně zaslal: Béďa Takze konecne se nam to hnulo a tak termin kdy se to hodi me + Vvittymu a urcite i MK405:aut Je to 4.11.2006 co vy na to?? poslední dobou se mi hodí jen to co je až tak po 19:00 nejlépe 20:00, ale já si to nějak zařídím život je přeci otázkou priorit přinejhorším dorazím později... Citovat
mk405 Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 k tomu hradu: je ještě vůbec sezona??? netuším ani jestli tam nějaké prohlídky fungují, každopádně budou asi odpoledne a ne na večer takže by jste museli dříve. Citovat
mk405 Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 hrad: http://www.pruvodce.com/lipnice/ snad by mělo být: září, říjen: sobota, neděle, svátky 10:00 - 16:00 Jindy pouze po předchozí dohodě. ale asi by to chtělo tam brnknout, každopádně pokud je to do 16:00 tak poslední prohlídka je 15:00 a z HB je to cca 10KM takže z HB tak nejdéle 14:30??? kdo tam bude tak brzo? ale na ty hradby se tam nechlo jít třeba i opůlnoci, teda jestli se to nezměnilo... Citovat
Béďa Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 mk405: ok, pocitam s tim ze si to nejak zaridis;) aka: vetsina?? No myslim z tech lidicek co projevyli zajem o srazek.. tzn. Dodo, Boss, mk405, Vvitty, Janca205, aka, Zdeny a dufi. Doufam ze jsem nikoho nevynechal... Samozrejme hlaste se i dalsi Vysocani i ne-Vysocani, radi Vas uvidime:super Citovat
aka Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 takze je to ten hrad kde sem prespavali tak tam treba i zasla rada:) jak stanovis vetsinu? Citovat
Béďa Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 takze ja+mk405+Vvitty jsme jasny:) a pak zalezi kolik lidicek z tech co jsem jmenoval bude souhlasit s datumem 4.11 zatim tedy pocitam Dodo+aka..... Coz uz neni spatny sraz Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.