Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Že by Havlíčkův Brod?


Recommended Posts

Původně zaslal: ZdenyDodo:zapomněl jsem se Tě na Prígl srazu zeptat,jestli mi Mědvěd neposlal dvě samolepky...nevíš o tom něco?Domlouvali jsme se,že by to tak provedl.

Zdeny,moc se ti omlouvam. Ty nalepky jsem tam mel, ale jaxi jsem ti je zapomel dat. Brnknu ti a domluvime se na predani. :mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: ZdenyDodo:zapomněl jsem se Tě na Prígl srazu zeptat,jestli mi Mědvěd neposlal dvě samolepky...nevíš o tom něco?Domlouvali jsme se,že by to tak provedl.

Zdeny,moc se ti omlouvam. Ty nalepky jsem tam mel, ale jaxi jsem ti je zapomel dat. Brnknu ti a domluvime se na predani. :mad::mad::mad:

Úplně v pohodě,jde jenom o nálepky;)Taky jsem si na ně při kecání nevzpomněl. Aspoň že se příblížily od Prahy k Brnu.:super Můžem to klidně nechat na nejbližší sraz, Prígl nebo Havlbrod? Uvidíme:)

Jinak k tomu Havlbrodu: moje volný soboty jsou 4.11. a 11.11., co se týče listopádu. Mějte se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

dufi: zatim tezko rict jestli dopadne tento termin ale pokud ano tak to bude 4.11 od cca 18hod v HB na namesti. Do kavarny se pujde az se vsichni tak nejak sejdem ;)

No já se přikláním k dřívější hodině. Sice jsem to tady vyburcoval a jsem za to moc rád, ale co me nas.... (jsem decentní) tak to, že do teď s kapelou bylo o víkendech spíš nehraní než hraní a od tohoto víkendu co jsem se dověděl, tak hraju každou sobotu až do prosince :grr :grr :grr. Strašně mě to štve, ale nic s tím nenadělám. Proto prosím o setkání se dříve :myslim. Klidně už v 15,00 hod a pokud bude zájem o ten hrad, tak ve 13,00 u něj tam. Zbytek jako rezervace lístků bych zajistil u nich telefonicky, ale po nahlášení počtu zájemců. Pokud bude jasno, je to super. Ta vyhlídka odtam za to všechno stojí :super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Takze konecne se nam to hnulo a tak termin kdy se to hodi me + Vvittymu a urcite i MK405:aut

Je to 4.11.2006 co vy na to??:mrk

poslední dobou se mi hodí jen to co je až tak po 19:00 nejlépe 20:00, ale já si to nějak zařídím ;) život je přeci otázkou priorit :D

přinejhorším dorazím později...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrad:

http://www.pruvodce.com/lipnice/

snad by mělo být:

září, říjen: sobota, neděle, svátky 10:00 - 16:00

Jindy pouze po předchozí dohodě.

ale asi by to chtělo tam brnknout, každopádně pokud je to do 16:00 tak poslední prohlídka je 15:00 a z HB je to cca 10KM takže z HB tak nejdéle 14:30??? kdo tam bude tak brzo?

ale na ty hradby se tam nechlo jít třeba i opůlnoci, teda jestli se to nezměnilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mk405: ok, pocitam s tim ze si to nejak zaridis;)

aka: vetsina?? No myslim z tech lidicek co projevyli zajem o srazek.. tzn. Dodo, Boss, mk405, Vvitty, Janca205, aka, Zdeny a dufi. Doufam ze jsem nikoho nevynechal...

Samozrejme hlaste se i dalsi Vysocani i ne-Vysocani, radi Vas uvidime:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...