Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Proužky na pneumatikách


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Hehe, to nam to pekne skoncilo ;). Nebud urazka, Ajvene :).

Mno .. Muzeme to asi uzavrit s tim, ze Ajven z gumaren rika jedno a dalsi zdroje rikaj neco jinyho. Kazdej at si vybere, nekde ta pravda bude (a Ajven asi moc daleko nebude) :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DD

Hehe, to nam to pekne skoncilo ;). Nebud urazka, Ajvene :).

Mno .. Muzeme to asi uzavrit s tim, ze Ajven z gumaren rika jedno a dalsi zdroje rikaj neco jinyho. Kazdej at si vybere, nekde ta pravda bude (a Ajven asi moc daleko nebude) :).

Ajven je sakra daleko, kua až v Púchově:D:D:D:D:D:D Snad se neurazí;)

[upravil dne 13/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, angličtinou moc nevládnu a eurotran mi to sice přeložil ale asi tušíš jak, houby mu rozumím:(

Tady jsem ti to prohnal přez jiný překladač :

A co barevné pruhy v kroku?

Èasto kdy vy koupíte pneumatiky, tam bude barevná skupina nebo pr bìžící kolem pneumatiky uvnitø kroku. Tyto mùže být nìjaká barva a mùže být umístìn postrannì témìø anyhwere pøes krok. Nìkteøí jsou na krokových blocích zatímco jiní jsou na kostøe pneumatikách. Celé vìky já jsem myslel, že tento byl stejnostní šek - malovaná znaèka užívaný pro kontrolovat \"kulatost\" pneumatiky. Ale já jsem mìl pneumatikového obchodníka kontaktovat mì s daleko víc proveditelné odpovìdi. Stejná pneumatika je èasto dìlaná s mírnì štípnutými specifikacemi pro rùzná vozidla. Pro snadno identifikovat tyto stejné oznaèené pneumatiky kdy oni jsou uskladnìní nebo na skladì, rùzná oznaèení a pruhy jsou užívány. Nìkdy pruhy jsou pøidané pro obrovské množství objednávky k rùzným výrobám. Eg všichni èervený vnì pruhù jsou pro Toyota pøíští týden. Toto dává kdokoliv v skladišti velmi rychle optická kontrola rùzných druhù pneumatik bez potøeby strhnout je všechny a èíst boèní stìnu na každém.

Stejnì jako barva, aktuální pozice linek je nìco všimnout si také. Oni jsou míra nìèeho nazvané házení. Záviset na tom jak pásy jsou položené na pneumatice bìhem výroby, oni mohou zpùsobit pneumatiku \"vybìhnout\" - ne sledovat dokonale pøímo, ale táhne dolevu nebo pøímo. Blíž do støedu pneumatiky že tyto linky jsou, menší házení pneumatika má a narovnat, že to bude sledovat kdy namontovaný na vašem autì. Tak napøíklad, kdybys byl dívající se na vaše auto zpøedu a jste vidìli barevný pruhovaný bìžící kolem strany lícové obou vašich pøedních pneumatik, auto by pravdìpodobnì má smìr táhnout k stranì. Nejlepší vìc je mít barevné pruhy na stranách protilehlých z pneumatik pro strany protilehlé z auta, tak , že házení na každé stranì bude pùsobit proti další a pomoct udržovat dobré udržování pøímého smìru jízdy. Toto je nìco, co nemnoho pneumatika vhodná místa vìdí o nebo vzít žádné oznámení . Zøejmé øešení má pruhy oba na jedné stranì je švihnout jeden z pneumatik kolem, ale to bude jen pracují jestli oni nejsou jednosmìrné pneumatiky. Jestli oni jsou jednosmìrní (a tak musí být namontovaný toèit specifickou cestu) pak mìl bys zkusit najít další pneumatiku ze stejné dávky s prem na stranì protilehlé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

no dobre teda. Ja sa v gumarnach na to musim divat kazdy den. ALe vy to viete asi najlepsie. cafte fsetci. idem off.

naprosty souhlas - taky delam v gumarnach, k zjisteni opoterebeni pneu slouzi male vybezky/vystupky mezi vzorkem opakuji se cca 3x po obvodu - ale ze zakona je to nejvice ojete misto behounu - takze nejlepe suplera a je to :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...