Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volnoběh


MPavel

Recommended Posts

Původně zaslal: Honzin

Kluci takže mě s tím volnoběhem týden bojovali v servisu, projeli za tisícovku benzínu a plynu a našli a vyměnili špatnou lambda sondu. Volnoběh se nádherně ustálil, nezdechá ale ani nejde do vyšších otáček (už se modlím, aby to tak zůstalo). Moje špatné studené starty jsem v tomto říjnovém teplu ještě neodzkoušel, ale myslím, že ty to nespravilo.

Jinak mi ten volnoběh taky blbnul dost nepravidelně a spíše zdechal a byla to ta lambda (3 000 Kč) - na jakési diagnostice prý nebylo poznat že je špatná, přišli na to zkoušením a výměnou... zkuste, možná to někomu pomůže.

Gratuluju k vyřešení problému....

No v tom případě další varianta řešení problému a mohla by být hodně pravděpodobná, protože když jsme teď pracovali na tom výfuku, výrazně se to zlepšilo.... Asi to nějak hnulou s lambdou a změnilo se to... Jen ty vibrace za studena a mezi 900 a 1000 otáčky mi pořád nejdou do hlavy.

Honzin kde ti to dělali? Ve Fedoru? Šiklo by se mi na pokus vyměnit lambdu zda to opravdu tím je....

PS: kolik mam na motoru lamd? Já jsem viděl jednu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem si to nechal dělat v tom Fedoru. Mám to sice 50 km, ale rozumí benzínu i LPG, to potřebuji a vypadá to, že nad tím co dělají přemýšlí, což se především u některých ofišl Peugeot nedá říct, ale zas je nechci přechválit, uvidím jak se to bude chovat za měsíc...

Lambdu to má jednu (teda snad nekecám) - aspoň ten můj typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honzin

Kluci takže mě s tím volnoběhem týden bojovali v servisu, projeli za tisícovku benzínu a plynu a našli a vyměnili špatnou lambda sondu. Volnoběh se nádherně ustálil, nezdechá ale ani nejde do vyšších otáček (už se modlím, aby to tak zůstalo). Moje špatné studené starty jsem v tomto říjnovém teplu ještě neodzkoušel, ale myslím, že ty to nespravilo.

Jinak mi ten volnoběh taky blbnul dost nepravidelně a spíše zdechal a byla to ta lambda (3 000 Kč) - na jakési diagnostice prý nebylo poznat že je špatná, přišli na to zkoušením a výměnou... zkuste, možná to někomu pomůže.

Tak to máš kliku, gratuluji. U mě to lambda sondou není, zkoušeli ji vyměnit a nepomohlo to, takže zase nic:myslim, závada zůstává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honzin

No já jsem si to nechal dělat v tom Fedoru. Mám to sice 50 km, ale rozumí benzínu i LPG, to potřebuji a vypadá to, že nad tím co dělají přemýšlí, což se především u některých ofišl Peugeot nedá říct, ale zas je nechci přechválit, uvidím jak se to bude chovat za měsíc...

Lambdu to má jednu (teda snad nekecám) - aspoň ten můj typ.

Tak pak napiš za nějakou dobu a až bude pod nulou jak ti stroj pracuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Ten mam měněný, ale žádná výrazná změna.

No jo,ale kdyby jsme v tomhle problému měli všichni stejnou příčinu,tak má tahle debata místo čtyř stránek jednu,nebo spíš půl a všichni by už měli dávno po problému:myslim Mě narozdíl od ostatních diagnostika ukázala sensor klepání,ale kddyž ho tam nemám,nebo aspoň nevim kde,zajímá mě jestli jeho fci nebere engine sensor, protože na obrázku od Ferryho mám jen ten,pak speed a presure(MAP). V manuálu na pochybném schémátku je, ale je to z jedna osmy a ta má všeho více:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kecca

vypojil jsem lambdu a zatím to vypadá líp,ale moc sem s tim nenajezdil-zdá se mi,že cokoliv s tim motorem udělám,tak se to sklidní. Jestli se to vylepší i po ujetí trochu víc km tak koupím novou:roker

pokud mas odpojenou lambdu, tak ridici jednotka by se mela prepnout do nouzoveho rezimu a pujde tam pak hodne bohata smes, takze ti to bude dost zrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se že zase s tím otravuju kvůli mě má tohle téma už 6 stránek ale pořád mě napadají věci čím by to mohlo být a jednak teď nemam peníze na opravu a hlavně to nechci uspěchat. Zkusmo jsem se díval na svíčky a při rozdělání zapalovací lišty mi přišla divná jedna věc. Konektor, který se zasouvá do zapalovací lišty (obr.č 1) má jen tři zdířky do kterých se zasouvají packy od lišty, jenže lišta má čtyři packy (obr. č. 2)..... To mi je nějak divný... Jak to máte vy...?

obr. č. 1

uprava3yo6.jpg

obr. č. 2

uprava4qu0.jpg

[upravil dne 1.11.06 MPavel]

[upravil dne 1.11.06 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: MPavel

Omlouvám se že zase s tím otravuju kvůli mě má tohle téma už 6 stránek ale pořád mě napadají věci čím by to mohlo být a jednak teď nemam peníze na opravu a hlavně to nechci uspěchat. Zkusmo jsem se díval na svíčky a při rozdělání zapalovací lišty mi přišla divná jedna věc. Konektor, který se zasouvá do zapalovací lišty (obr.č 1) má jen tři zdířky do kterých se zasouvají packy od lišty, jenže lišta má čtyři packy (obr. č. 2)..... To mi je nějak divný... Jak to máte vy...?

[upravil dne 1.11.06 MPavel]

[upravil dne 1.11.06 MPavel]

tak jsem koukal konektor obdélník a v každém 4 kontakty

Hmmm. To jsem čekal :nevim Ale na čtyři válce motor jede 100% tak nevím zda je to takto schválně od výroby... :myslim Každopádně děkuji za pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vernon

[Chlapi, svíčkama to není. Mám stejný problém na 406 2.0 coupé r.v. 2000, volnoběžné kolísání - auto čas od času chcípá - svíčky sem měnil, čistil klapky, diagnostika O.K.. A pořád ten szejný problém. Že by to bylo těmi vstiřky? A co podtlak z hadice?

Páni! a skúšali ste dať do benzínu FUEL INJECTOR? Jeto prípravok do paliva (je zvlášť do benzínu aj do nafty), prečistuje to vstrekovače (trysky). Mám to vyskúšané a otáčky vobec nekolíšu. Mám taký pocit že má aj lepší tah. Skúste a napíšte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak další fáze mého bádání. Zkusím vyměnit senzor tlaku v sání, ale potřebuji přesně vědět kde je. Ferry mi sice posílal obrázek, ale není to z ného zcela jasné. Dneska jsem se na to díval a mam dva typy, který by to mohli být...

První

upravadsc00533fv6.jpg

Možná že jsem to měl udělat trochu větší. Hned pod škrtící klapkou je nějaký něco od Bosche a je to napojený na nějaký kablík.

Druhý

upravadsc00532wb5.jpg

A tohle vykukuje přímo v sání, je to foceno otvorem na kterém je škrtící klapka.

Který z nich to prosím je anebo to jsou oba?

Dále jsem si všiml, že stěny sání jsou zablencané od oleje, ale to je asi normálka...?

Díky. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...