Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výkon 1,4


svrbca

Recommended Posts

2oni: jo, jeli. doplazil jsem s tim do mnichova a zpet... a to jsem jeste v reichu na benzince omylem nabral 91ku misto 95ky, protoze maji jine znaceni. a to bylo teprve neco :D

a junior je obzvlast sila, s tim jsem delal ridice na jedne svatbe a oni tam nedali ani posilovac :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2oni: jo, jeli. doplazil jsem s tim do mnichova a zpet... a to jsem jeste v reichu na benzince omylem nabral 91ku misto 95ky, protoze maji jine znaceni. a to bylo teprve neco :D

a junior je obzvlast sila, s tim jsem delal ridice na jedne svatbe a oni tam nedali ani posilovac :myslim

každé kilo dolů dobré ne ... vzali si filozofii závodníku k srdci takže je to auto v závodnickém stylu :) naco schránka před spolujzedcem, neco plato v kufru všecko zbytečné kila navíc :D . jinak po juniorech s 1.0 motorem ja sháňka jak prase ... kvůli krátké převodovky ta se vymontuje dá se tam třeba s MPička a jde to zpět na bazar a pak to jede teprve hustě:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

Původně zaslal: Marlin

ja jezdim v praci s juniorem,.... tak vim jak to jede, na 1 a 2 ku to jde pekne, ale pak uz neee, zvlaste po dalnici

tak tak 1 2 jedou pekne pak uz to stoji za prd!prej to je prevedovkou!!je to pravda!?

Ne, to je tim hroznym \"motorem\" převodovka dělá co může, aby se s tím dalo jezdit alespoň po městě. Kdyby byly ještě kratší kvalty, tak to chroustá i trávu u silnice. Už takle, když jí tlačíš, v pohodě si řekne o 12.

A nikdy nepočítej , že to jede na to jakej to má výkon... , ale na to ,kolik to stojí aq jekej to má objem.

Takovej Litr od toyoty by tomu natrhnul ...

Ale váhám, jal sem v 1,2 HTP a 1.4 MPI a nemůžu se rozhodnout, co z toho je větší hrob. Taky mám pocit, že 1.3 felina v dobrym stavu jim dá pokouřit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já na těch 1.2 teda žádnej zázrak nevidim. Se podivej na litrový výkony a porovnej to s ostatnima autama. Oni celkově u toho VW maji moooc šikovný motoráře. Vždycky u něčeho uříznou jeden válec, na kliku šoupnou protizávaží a šup s tim do světa, je tu nový \"super\" motor. A pak to daji ještě do těžkeho auta, s kterym to s bídou hejbe. On Roomster 1.2 HTP asi taky bude dálniční letec co? Ještě jsem neměl tu čest. Jinak další \"skvělý\" motor co se dává do Fabie je 1.9 SDI. A souhlasim, že ty auta jsou nebezpečný, třeba když někdy vidim jak s tim někdo na okresce předjíždí kamion a ta rovinka mu je najednou kratší a kratší a ono už mu to prostě víc nejede, hrůza. Dostatek výkonu beru jako určitý prvek bezpečnosti...

A k těm objemum... než o objemu je to o výkonu. Původně jsem misto GTi-6 chtěl Civic 1.6 VTi... taky malo objem a ma to 160 koní. A jede to víc než slušně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...