Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výkon 1,4


svrbca

Recommended Posts

No, se zahríváním na provozní teplotu zas takovej problém nebude.

Jezdil jsem s tim i v mrazu a teplota byla podobná (na těch 80 stupňů se to dostalo o něco později, ale v zásadě s tim problem nebyl). Ale na zimu to přímý sání stejnak asi budu sundavat. Budu rád, když zimu přežiju ve zdraví a nikde neuklouznu - nejaká chujovinka jako bavlněnej filtr se prostě oželí. Navíc to teď mám udělaný tak, že mi přívod studenýho vzduchu vykukuje zespodu předního nárazníku, což bych v zimě někde určitě urval - už teď je to zespodu solidně podřený.

Dávám sem fotku zatím poslední verze ... aspoň se zasmějete :D

[upravil dne 23.11.06 tanagy]

post-0-14109595022921_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takovej dotaz,u 306 vime jaqk je udelane sani,tam je primo trubka do airboxu,ktera nasava vzdycky studeny vzduvh protoze je v pasce,kde je pri jizde urcite velkej tlak a myslim si ze sem tam voda dostane taky,protoze jak je odvetrani z pod vika hlavy,ktere jde taky do airboxu nejakej ten olej vlitne takze jsem tam mel bilou emulzi!!ja mam uzavrenej filtr nasazenej primo pred klapkou jen na asi tak 7cm dlouhy trubce!

a jeste k bomberfunovi,prave to odvetrani vika nemas dobre resene,pac s nasavanym vzduchem ti tam vlitne urcite nejaka ta kapka oleje!

jinak pro vektora,vsichni tady vime ze jsi pro ti temhle upravam,je to tvuj nazor,ale nevim jestli to prijde jenom me,ale ty vzdycky neco napises a ja mam z toho pocit ze toho dotycnyho akorat pekne schodis!neslo by to trochu s citem!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

mam takovej dotaz,u 306 vime jaqk je udelane sani,tam je primo trubka do airboxu,ktera nasava vzdycky studeny vzduvh protoze je v pasce,kde je pri jizde urcite velkej tlak a myslim si ze sem tam voda dostane taky,protoze jak je odvetrani z pod vika hlavy,ktere jde taky do airboxu nejakej ten olej vlitne takze jsem tam mel bilou emulzi!!ja mam uzavrenej filtr nasazenej primo pred klapkou jen na asi tak 7cm dlouhy trubce!

a jeste k bomberfunovi,prave to odvetrani vika nemas dobre resene,pac s nasavanym vzduchem ti tam vlitne urcite nejaka ta kapka oleje!

jinak pro vektora,vsichni tady vime ze jsi pro ti temhle upravam,je to tvuj nazor,ale nevim jestli to prijde jenom me,ale ty vzdycky neco napises a ja mam z toho pocit ze toho dotycnyho akorat pekne schodis!neslo by to trochu s citem!!!

Vvitty mě poprosil, abych ho citoval \"na to se da odpovedet pouze jedinym slovem. Stručně. NE.\"

Já ti odpovím celou větou.

NE, protože mám Peugeoty rád, narozdíl od vás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo takze podle tebe ho VŠISHNI hizdime,ale verim tomu ze kdyby nejakou takovo uz obdobnou upravu udelali v pezotu tak proti tomu nic nemas!!vsichni tady vime ze nemas rad tuning,ale je tu plno lidi co ho maj radi a delat ho budou a je to porad dokola,kazdymu se libi neco jinyho ale tim nenimenecenejsi nez ostatni!v jednom mas pravdu nekdy nekdo neco stvori ze nad tim rozum stoji,ale ja mam pocit ze ty ses proti vsem upravam!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

mam takovej dotaz,u 306 vime jaqk je udelane sani,tam je primo trubka do airboxu,ktera nasava vzdycky studeny vzduvh protoze je v pasce,kde je pri jizde urcite velkej tlak a myslim si ze sem tam voda dostane taky,protoze jak je odvetrani z pod vika hlavy,ktere jde taky do airboxu nejakej ten olej vlitne takze jsem tam mel bilou emulzi!!ja mam uzavrenej filtr nasazenej primo pred klapkou jen na asi tak 7cm dlouhy trubce!

a jeste k bomberfunovi,prave to odvetrani vika nemas dobre resene,pac s nasavanym vzduchem ti tam vlitne urcite nejaka ta kapka oleje!

jinak pro vektora,vsichni tady vime ze jsi pro ti temhle upravam,je to tvuj nazor,ale nevim jestli to prijde jenom me,ale ty vzdycky neco napises a ja mam z toho pocit ze toho dotycnyho akorat pekne schodis!neslo by to trochu s citem!!!

Ja som sa to odvetranie vika snazil spravit tak ako to bolo na orig airboxe. Hadicka je pripojena v rovnakej vzdialenosti od klapky ako bola povodne. A vraj je to normalne ked sa na klapku dostane trosku oleja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

jo takze podle tebe ho VŠISHNI hizdime,ale verim tomu ze kdyby nejakou takovo uz obdobnou upravu udelali v pezotu tak proti tomu nic nemas!!vsichni tady vime ze nemas rad tuning,ale je tu plno lidi co ho maj radi a delat ho budou a je to porad dokola,kazdymu se libi neco jinyho ale tim nenimenecenejsi nez ostatni!v jednom mas pravdu nekdy nekdo neco stvori ze nad tim rozum stoji,ale ja mam pocit ze ty ses proti vsem upravam!!!

1) Hyzdí se píše s tvrdým Y

2) Tuning vylepšuje vlastnosti vozu. V žádném případě nezáležé na tom, co se komu líbí , nebo ne. Ani na vkusu, ani na čemkoli osobním.

3) Když už mě neznáš a máš zcestné pocity, že sem proti tuningu, tak se k tomu alespoň nevyjadřuj.

4) V Peugeotu podobnou úpravu neudělaj, to sem v klidu.

Oni totiž nejsou přemek podlaha divize novodur, ale dělají vývoj aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)

To chce klid hošové

Já se přiznám, že o motorech vim velký prd, ale přesto do toho lezu

Od střední se hrabu v počítačích, sítích a takových kravinách. Bavilo mě to, tak na to mám i školu a živím se tim. Auta mě jen prostě baví. Když k nám do práce přišla firma přimontovat převodníky pro svůj zabezpečovací okruh a já pak přišel do servrovny zkontrolovat co spáchali, nadával sem jak špaček. Nabastlili to nehorázně, všude z toho trčely neizolovaný drátky - no hnůj.

Pokud má někdo vzdělání na motory a auta všeobecně, tak si asi musí ťukat na hlavu když vidí moje vodo-topo tuningové výtvory :o ALE jak už sem psal - to auto se po úpravě sání chovalo líp než před úpravou. Jelo líp a mělo o něco nižší spotřebu. Ublížit sem tomu doufám neublížil, na zimu tam vracím původní air-box s papír filtrem, protože zima je pro mě o přežití.

S dr.Hadem lze jen souhlasit. ALE. Třeba já sem do toho nevrazil skoro nic a změna k lepšímu opravdu nastala, takže to je ve finále každýho věc. Je blbost vrážet nehorázný peníze do úprav 1.4ky, ale pokud to někoho baví, ať tak klidně činí.

A co říct na Vectora? :) Všechny nás baví. Dává těmhle \"diskuzím o ničem\" šťávu ;) Rád si poslechnu názor zasvědcené osoby (nevím o něm nic, ale má přecejenom přes 2100 plodných a konstruktivních příspěvků). Takže jen tak dál :roker

Jo, a každý se přece může v příspěvku přepsat, ne? ad.:

2) Tuning vylepšuje vlastnosti vozu. V žádném případě nezáležé na tom, co se komu líbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dr.snake

pozn.:tunovat 1.4 8V je vylozena blbost vela penazi a minimalny prinos :bojim

No mal som Peugeot 106/1.3rally a malo to v serii 100PS po upravach 120.To auto po upravach chodilo jedna basen,takze vsetko je o nazore.

Pre niekoho je priorita sediet v krcme,pre niekoho v garazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bud sem vas blbe pochopil nebo jsem blbec,takze vy by jste si dali na auto neco co by se vam nelibilo,ale vedeli ste ze vam to pomuze,tak to tam budete mit,nebo jak??jinak ja proti vektorovi nic nemam,bude to asi oproti jinejm vyspelej chlapik,jen byh rekl,ze svy nazory by mohl psat trochu s citem nic vic!myslim si ze diskuze je od slova diskutovat,kdyz jsem pak zavita nejakej novacek a na neco se zepta a vektor mu odpovi svym stylem tak verim ze novacek hodne rychle utece!!aleš dost uz kritizovani!!

jinak souhlasim s dusanem ze to je o pristupu a dnes bohuzel i o penezich!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

tak bud sem vas blbe pochopil nebo jsem blbec,takze vy by jste si dali na auto neco co by se vam nelibilo,ale vedeli ste ze vam to pomuze,tak to tam budete mit,nebo jak??jinak ja proti vektorovi nic nemam,bude to asi oproti jinejm vyspelej chlapik,jen byh rekl,ze svy nazory by mohl psat trochu s citem nic vic!myslim si ze diskuze je od slova diskutovat,kdyz jsem pak zavita nejakej novacek a na neco se zepta a vektor mu odpovi svym stylem tak verim ze novacek hodne rychle utece!!aleš dost uz kritizovani!!

jinak souhlasim s dusanem ze to je o pristupu a dnes bohuzel i o penezich!!!

Buď v klidu, já si myslim, že už se za až tak velikýho nováčka považovat nemusim a i tak mě názory Vectora obíraj o nervy a taky mi přijde, že podle něj je všechno špatně, teda pokud nedám mega za tovární přestavbu auta! Asi sem ubulánek, ale zas je mi do breku! Jen se divim, že má energii všechno takto komentovat?

A na auto bych si nedal nic, co se mi nelíbí, ale na druhou stranu dám si tam i věc, která se líbí jen mě, i když na ni má každej fuj názor!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

Původně zaslal: oni

tak bud sem vas blbe pochopil nebo jsem blbec,takze vy by jste si dali na auto neco co by se vam nelibilo,ale vedeli ste ze vam to pomuze,tak to tam budete mit,nebo jak??jinak ja proti vektorovi nic nemam,bude to asi oproti jinejm vyspelej chlapik,jen byh rekl,ze svy nazory by mohl psat trochu s citem nic vic!myslim si ze diskuze je od slova diskutovat,kdyz jsem pak zavita nejakej novacek a na neco se zepta a vektor mu odpovi svym stylem tak verim ze novacek hodne rychle utece!!aleš dost uz kritizovani!!

jinak souhlasim s dusanem ze to je o pristupu a dnes bohuzel i o penezich!!!

Buď v klidu, já si myslim, že už se za až tak velikýho nováčka považovat nemusim a i tak mě názory Vectora obíraj o nervy a taky mi přijde, že podle něj je všechno špatně, teda pokud nedám mega za tovární přestavbu auta! Asi sem ubulánek, ale zas je mi do breku! Jen se divim, že má energii všechno takto komentovat?

A na auto bych si nedal nic, co se mi nelíbí, ale na druhou stranu dám si tam i věc, která se líbí jen mě, i když na ni má každej fuj názor!

No ubulánek seš každopádně, ale to s tím nemá nic společného. Ne každej má prachy a ne každej je ochotnej je cpát do auta. Jenže to by si musel trochu přemejšlet.

Když něco nechápeš, tak se zeptej, ale nevkládej mi do úst něco, co sem neřekl. Za co se považuješ je v tomhle případě taky uplně jedno. Některé z nás zas připravujou o nervy ty vaše hlody a z těch šíleností co pácháte na autech máme srdeční příhodu. Zkus se nad tím někdy zamyslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dusan

Původně zaslal: oni

takze studeny vzduch!!!nevadi kdyz bude v zime premrzlej???

Nie nevadi

No když bude uplně ledovej, tak to vadí, když nebude motor prohřátej a budeš na něj šlapat. Jinak, čím studenější, tím lépe. Studeného vzduchu se vejde do motoru \"víc\" :D

Ze začátku samozřejmě nepotřebuješ honit výkon, ale hlavně prohřát rychleji motor. Teoreticky s nasáváním teplého vzduchu stoupá spotřeba, jenže nejhorší spotřebu má právě studený motor..

[upravil dne 29/11/2006 vector]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...