Jump to content
Tonca406

Display u 406

Recommended Posts

Zdravim. Chci se zeptat jestli se uz nekdo setkal s mym problemem.Mam 406 novy model a na displayi od palubniho pocitace a radia mam dva prouzky,takze hodnoty pocitace nejsou citelne. Setkal se uz nekdo s tim? Slysel jsem radu ze to pry staci jen rozebrat a mirne nehtem odlepit ten display a znovu pritlacit a pak by to melo fungovat,tak teda nevim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten samý problém jsem taky dva i více černých proužků přes dislej, dokonce někdy když byly velké horka tak se údaje začali i ztrácet. Rozebral jsem to a spravit tam není co a pokud odlepíš ty spoje s displejem už je nedáš zpět tak aby to fungovalo správně.:bojim Informoval jsem se ve značkovém servisu a cena nového je 11 500,-Kč Takže jsem obvolával všechny možné i nemožné vrakoviště a nakonec jsem ho sehnal za 1500,-Kč je úplně skvělý a funguje na 100%. Takže doporučuji koupit nový (použitý) spravit do nejde a nikdo to taky nedělá prej jen vyměňují díly. :super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezdá se mi ta cena.... dyť já se na to ptal v peugeotu a řikal něco kolem 3800 Kč - je to ten co je tam zobrazeneá venkovní teplota, hodiny, spotřeba, rádio,... (r. v. 2000). Mně tam vytekl Ambi-pur a rozěžral mi právě ty spoje pod tim, takže už není návratu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nejspis to vidim taky na nejaky vrakac,urcite za to nevyplaznu tolik tisic,mam to kousek do polska a ti jak je znamo sezenou cokoliv za rozumnou cenu :P ,jenom aby to pak fungovalo :bojim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta cena odpovídá ptal jsem přímo ve značkové prodejně v Praze. A ty displeje pro novější modely jsou dva druhy jeden je menší a ušší (na vrakáči tak cca 800,- až 1000,-Kč) a ten druhý je větší a širší, můj případ - cena na vrakáči 1500,-Kč plně funkční. Já tam mám navíc ještě navigaci. A všude kde jsem se ptal tak po mě chtěli vědět to vytištěný číslo na krytu displeje, aby zjistili jestli je to pro ten daný typ vozu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×