Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Logo Peugeot do volantu


ftibor

Recommended Posts

Som kúpil Peugeot 406 1.8 v16 a uprostred volantu chýba niklovaný logo peugeotu. Keď niekto mi vie predať tak by som to privítal, nakolko mi velmi vadí, že tam je len miesto toho loga. Viem, že to nepatrí do tohoto fóra ale prepáčte mi to. Preto som to napísal aj sem lebo túto čásť fóra navštevuje viac pežoťákov, podla mňa.

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ftibor

Som kúpil Peugeot 406 1.8 v16 a uprostred volantu chýba niklovaný logo peugeotu. Keď niekto mi vie predať tak by som to privítal, nakolko mi velmi vadí, že tam je len miesto toho loga. Viem, že to nepatrí do tohoto fóra ale prepáčte mi to. Preto som to napísal aj sem lebo túto čásť fóra navštevuje viac pežoťákov, podla mňa.

Ďakujem

Hele a máš tam AIRBAG ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzes si koupit na vrakaci krytky volantu, nebo cely volant, ktery bude mit stribrneho lva, lec prodaji ti to jen s tim airbagem co je pod tim, takze cena bude tak kolem 3000 Kc, coz se mi za stribrneho lva zda dost :D Ja ho tam taky nemam, taky bych ho chtel, ale 3000 za nej davat nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...