Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Michelin


lamancha

Recommended Posts

No ved praveze, minuly tyzden som najazdil 900km po Slovensku (okresky ale aj dialnice) a nikdy mi netriaslo volantom. A to som to skusal vo vsetkych spektrach rychlosti....to viete nove auto :roker

Inac auto je dovezene z Belgicka. Najazdene poctivych 75000 (je to od znamych). Nikdy s tym nemali ziadny problem, tak dufam, ze sa mi to nezacne sypat pod rukami. :roll

Z Belgicka to islo po svojich a taktiez ziadne trasenie.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohumil: na jízdu jo, ale přijde mi, že jsou hrozně hlučné. Původně měl obuté Barum Polaris, a to bylo v pohodě. Tyhle letňáky mi přijdou hlučnější, což se mi zdá trochu obráceně, než by to mělo být. No ale zase mi nevibruje volant...člověk nemůže chtít všechno na jednou. :D Akorát jsem ještě zvědavá, jak se budou \"kontíky\" chovat na vodě, jestli teda někdy zaprší:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerina, skusaj do 250, hadam zavibruje :D:D:D pisem, ze to robi v rozmedzi 120-140, menej nie, ani viacej, takze ked ti to nerobi v rozmedzi tychto rychlosti, tak nerobi vobec. podotykam, ze mne auto nevibruje, ale s povodnymi dunlopkami 15\" sp 01 sport do drncalo iba taky fukot, stale vyvazit, mesiac-dva pokoj a zase. odkedy som vymenil stabilizacne tycky, nova geometria a nove pneu plus elektorny tak je to fajn :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...