Pepito Odesláno 28. září 2025 Odesláno 28. září 2025 Tam určitě není motor Peugeot. https://www.facebook.com/share/r/1Xf36dPeri/ Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. září 2025 Odesláno 28. září 2025 Žádnej motocykl, je v tom Wankel z Mazdy RX7, je u toho diskuze kde se to píše. Pepito ohodnotil 1 Citovat
Pepito Odesláno 28. září 2025 Autor Odesláno 28. září 2025 Diskuzi jsem nečetl, ale je to mazec. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.