zipan Odesláno 24. leden 2023 Odesláno 24. leden 2023 Ahoj, jak by mělo probíhat plnění chladící kapaliny odvzdušňění atd na 308 t9 2.0 Blue HDI. Děkuji za odpověď. Citovat
kemo Odesláno 25. leden 2023 Odesláno 25. leden 2023 Ahoj hele plneni se muže delat klasicky dolevanim ale je k tomu potreba diagnostika , je tam elektronicky termoblok . Citovat
zipan Odesláno 25. leden 2023 Autor Odesláno 25. leden 2023 Dobře a co jsi mám najít přesně za položku v diagboxu ? Citovat
kemo Odesláno 26. leden 2023 Odesláno 26. leden 2023 (upraveno) Hele tam je to přez nejakou jednotku v diagnostice přesně nevím která to je já byl u toho když me to delal chlap v peugeotu a koukal jsem mu na notas . Upraveno 28. leden 2023 uživatelem kemo Citovat
jarokare Odesláno 26. leden 2023 Odesláno 26. leden 2023 No , vzhledem k tomu , že tu kapalinu dolejváš do motoru , tak to asi nebude v jednotce airbagu , ne ? ChouLu a MJSytic ohodnotil 2 Citovat
MJSytic Odesláno 28. leden 2023 Odesláno 28. leden 2023 Já jí dolévám do nádržky, resp. expanzní nádoby teda Takže to bude jednotka nádoby Citovat
zipan Odesláno 31. leden 2023 Autor Odesláno 31. leden 2023 No vzhledem k tomu že dnes odvzdušňění není prdel jak na starém autě a na 308 jsem to nedělal tak se radši zeptám zvlášť když pár uvařených nových motorů po špatném odvzdušňě jsem viděl . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.