petross Odesláno 9. květen 2006 Odesláno 9. květen 2006 mam problem s brzdama.už jsem vyměnil hl.valec,trubky,regulator tlaku a odvzdušnil a pořad mi jde pedal až k podlaze.když šlapnu několikrat po sobě tak brzdi už od poloviny. po opětovnem sešlapnuti jde zase až k podlaze.nemam ABS.už nevim co stim,prosim o pomoc. Citovat
Guest dtyrkas Odesláno 10. květen 2006 Odesláno 10. květen 2006 Posilovac, membrana. Nebo nesaje vyveva, pokud mas diesela. Co mas za motor? Mam tu jeden starsi na benzinaka, ten mensi prumer. [upravil dne 10/5/2006 dtyrkas] Citovat
oddie Odesláno 10. květen 2006 Odesláno 10. květen 2006 S posilovačem to nemá vůbec nic společného. Buď propouští hlavní válec, nebo vzadu nechodí samostav a je tam příliš velká mezera (u bubnů), či je to špatně odvzdušněné (pokud jsou vzadu kotouče, je třeba na odvzdušnění sundat třmeny). Citovat
petross Odesláno 10. květen 2006 Autor Odesláno 10. květen 2006 ktěm brzdam, mam 405-ku GRI 1.9 77KW.naobou napravach mam kotouče.valec vyměněn i system odvzdušněn tak fakt nevim. Citovat
Swallow Odesláno 10. květen 2006 Odesláno 10. květen 2006 .Ještě je vhodné mít při odvzdušňování otevřený zátěžový regulátor na zadní nápravě. [upravil dne 10/5/06 Swallow] Citovat
kovi Odesláno 12. květen 2006 Odesláno 12. květen 2006 Původně zaslal: Swallow .Ještě je vhodné mít při odvzdušňování otevřený zátěžový regulátor na zadní nápravě. [upravil dne 10/5/06 Swallow] a jak se otvírá, vim že jde šprajcnout, když beží motor, ale jestli to pak udrží když se vypne tak to netušim ????????? Citovat
Swallow Odesláno 13. květen 2006 Odesláno 13. květen 2006 Původně zaslal: kovi Původně zaslal: Swallow .Ještě je vhodné mít při odvzdušňování otevřený zátěžový regulátor na zadní nápravě. [upravil dne 10/5/06 Swallow] a jak se otvírá, vim že jde šprajcnout, když beží motor, ale jestli to pak udrží když se vypne tak to netušim ????????? Pokud je to stejně, jak to bylo na mé 405, tak hever pod pravé zadní rameno a zvednout.A odvzdušňovat bez nastartovaného motoru. [upravil dne 13/5/06 Swallow] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.