Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Predné brzdy 206 1.4i 55kw 2006


Tomino1987

Recommended Posts

Ahoj. Riešim údržbu predných bŕzd pred stk klasika kotúče platničky a repas strmena. Ale nastal problém. Nechtiac som objednal vetrané kotúče 247mm a hrúbka 20.4mm. Samozrejme k tomu mám aj všetko na repas s platničkami ja blbec. Keďže je hrubší tým pádom sa nezmestí do strmena. Vymeniť mi ich nechcú keďže už boli vybalené. Teraz otázka z čoho tam dať strmen aby som to vedel poskladať? Ktorá 206ka mala v sérii vetrane kotúče teda podľa čoho ísť na istotu keď aj na vrakovisku? Alebo použiť pôvodný strmen ak sa bude dať použiť a len vymeniť držiak? Pripadne ak ktosi taký strmeň máte kúpim. Ďakujem za pomoc 

Upraveno uživatelem Tomino1987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no urcite 1.6 8V (NFZ), 1.4hdi (8HX), 1.9d (WJY) i nektery ty 1.4 8V (KFW) a 1,1 (HFX) mely vetrane kotouce tohodle rozmeru.

Trmeny jsou taky jiny, nez pro nevetrane, asi bych koupil rovnou nnov (i kdyz mas nakoupenej material na repas, tak se radsi ujisti, jestli mas spravnej), nestoji zas tolik, ale musel bys teda na vrakaci sehnat ty podkovy (drzaky) k nim.

https://ceskedily.cz/brzdovy-trmen-trw-bhv673e

https://ceskedily.cz/brzdovy-trmen-trw-bhv674e

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, taky jsem v mládí upravoval brzdy, na F850, z ručního nastavení vůle na samostav, protože mi dodali nesprávné pakny. Fungovalo to, ale zůstal z toho hořký pocit "nikdy více".

Takže, zkus prodat ty nesprávné kotouče, anebo je prostě odepiš, a udělej to origo jak má být. Radí starý technik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...