Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Trubky klimatizace


kingbacker

Recommended Posts

Prosím o pomoc, 

Tekl chladič klimatizace, kamarádi mi ho vyměnili, ale současně bylo uhnilé i napojení trubky z kabiny na chladič, které se jim nepodařilo sehnat. Dali mi tedy alespoň ten kus, kde je číslo dílu. Když člověk zadá to číslo, jediné, co vyskočí, jsou Poláci a věci pro Fiat. Pasuje to, nebo je to blbost zkoušet naslepo? Zda-li má někdo nějaké řešení, tip, kde koupit(na Kelly mají dle VIN jediné trubky klimatizace, ale jestli je to věc, kterou potřebuji?). Případně, kdo si s touto problematikou ví rady, budu zavázán. A věc druhá, jak mi říkali, je kromě potřeby to sehnat, ještě navařit. Děkuji 

16558813543421432226924618730522.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo... zkus napsat jaký máš auto, motorizaci a ideálně VIN. Zkus to dohledat tady  http://catcar.info/peugeot/?lang=en&l=c3Q9PTgwfHxzdHM9PXsiMTAiOiJNb2RlbCIsIjIwIjoiODA3IiwiNDAiOiJCb2R5OiB3aXRob3V0IHBhcmFtZXRlcnMgXC8gRW5naW5lOiAyLjIgSERpIDEzNiIsIjUwIjoiZnVuY3Rpb25zIiwiNzAiOiJoZWF0aW5nIFwvIGFpciBjb25kaXRpb25pbmciLCI4MCI6IkZSRU9OIFRVQkUgLSBGSVhJTkcifXx8Y29kZT09MVBWVnx8Ym9keT09fHxlbmdpbmU9PUIwRjZafHxjYXRfaWQ9PUZDVDA1MDB8fHN1YkdycF9pZD09RkNUMDM0N3x8cmVmZG9jcz09VjJGNjY3UDI1QXx8cmVmZG9jPT1WMkY2NjdQMjVBfHxzdWJHcnBOYW1lPT1GUkVPTiBUVUJFIC0gRklYSU5HfHxzdXBwbGllcj09 ideálně podle svýho VINu... trochu se obávám, že tohle je díl, co bude jen v originále a pokud ho nemá ani Peugeot/Citroen tak pak leda vrakáče ( s rizikem, že bude v podobně blbým stavu) nebo nějaký bastl.

 

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, nějak mi to nedošlo. R.v. 2012, 120kw, automat, VF3EBRHHACZ041615

Dle schéma, za které velice děkuji, je to freonova trubka pod číslem 5, a k tomu ještě 15 a 70. Ještě jednou děkuji za schéma, snad se pod těmi čísly někde dohledám něčeho, co to rozchodi....

 

16558892304046270359921674616832.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máte pravdu, není to k sehnání nikde.....takže jediné zkusit nějaké vrakoviště, ale dostat z toho trubku, a ještě aby byla v solidním stavu......nebo jedině zkusit někoho, kdo by to dokázal ubastlit. Deset let staré auto a už nejsou sehnat díly....brácha se se svou C8 vyléčil až za sedm let, já, jak to vypadá, se léčím už po třech....

 

Jedině snad, jestli by to mohlo být následující, nyní vyprodáno, ale to stejné mají na MRO auto, je to jediná věc, co se dá sehnat.....

https://www.euautodily.cz/dil/thermotec/18793817

Upraveno uživatelem pavelu96
nepiš další příspěvky - použij "Upravit"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pozor, odkaz co jsem dával byl pro rozšířenou motorizaci 2.2 HDi 94kW. Pro 2.0 HDi 100kW vypadá obrázek stejně, ale partnumber se mírně liší, pro 120 kW verzi catcar tuhle sekci nenabízí (ale čekal bych, že se 100 kW bude stejná). Zkusil bych zavolat do  Peugeotu na originální díl.. Podle VIN to catcar taky nenabídne... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, vypadá stejně jako v MRO, tedy kromě prvního obrázku, tam je to mezi gumovou hadici a trubkou před napojením k chladiči nějaké krátké, ale na dalších vypadá ok a sedí i číslo dílu ze schématu. Ještě jednou díky 

Jen cena dopravy je 20€, zkusím to z MRO, uvidím, co přijde, a jak si s tím poradí chladari 

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj celý přímo předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nakonec, za krásných 2700,- se podařilo chlapům, co měnili chladič, sehnat ten kus gumy a hliníku. Teď ještě sehnat někoho, kdo to vymění.....to je taky martyrium, chladař, co by to udělal, tak ten nemá zvedák, chlapi ho mají, ale neumí.....nemá někdo prosím zkušenosti, na jak dlouho to cca může být? Jsem doktor, takže v mém oboru mi spousta věcí přijde jednoduchých, v tomto to laicky vypadá, že spojit dva kusy hliníku a napojit do chladiče nebude jaderná fyzika, ale? Jestli je potřeba něco rozebírat, nebo se to dá udělat bez toho? Díky, letu zdar a Peugeotům obzvlášť....ač ta naše 807 mi dává kapky 😅

Upraveno uživatelem kingbacker
Slovosled a logika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...