Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 Break demontáž zadního okna


Almanil

Recommended Posts

před 9 hodinami, Almanil napsal:

Díky za pomoc @čakoma @Pe.Tr. Okno je venku a  teď budu muset nějak dovařit, co rez sežrala za ty roky. 

IMG_20210606_090247.jpg

Tohle chceš zachraňovat? Nesmysl sezen zdravý dveře a nech nalakovat... Možná to výjde dráž ale nezačnou ti hnít za 2-3roky😉

Dveří se všude válí.... Zkus bazos S bazar apod prodávají se už od 500....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkal jsem si, že by mě zajímalo čím to tak shnilo, ale vypadá, že prostě smůla, asi nějaká netěsnost od výroby. 

@čakom Okno nevypadlo, ony ty lepidla drží dost pevně :D Ale je pravda, že jsem ho začal vyřezávat z toho postiženého rohu, kde už to skoro nedrželo.

Tak já mám druhé vrata, které bych mohl použít, ale musel bych je lakovat a zase jsou napadané korozí zevnitř, tyhle jsou zevnitř zdravé. A co jsem byl v pátek na vrakáči, tak skoro všechny měli nějakou korozi. Ano, možná se zítra objeví klidně nějaké v mojí barvě a bez koroze, ale taky bych na ně mohl čekat rok. Tak to nějak dovařím, vykituju a dolakuju už asi doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Petr 3008 napsal:

O tom bych taky vůbec nepřemýšlel a kouknul se po jiných dveřích...

Samozřejmě, že nejrozumnější by bylo vzít si nový auto, ale já ty starý vraky mám rád :D . Už jsem doma sliboval, že nebudu vozit, tady ty srandy za pár korun a koupím nové, ale dopadlo to jako vždy.

On je v zásadě vůbec nesmysl, zachraňovat nejen ty dveře, ale i tyhle starý auta, ale to je prostě postížení :)

Kdyby mě to nebavilo, tak si zajdu pro Fabii ve "stajlu" a bude hotovo....

P.S. Já si opravdu myslím, že Fabia III 1.0TSI je dobré auto. Upřímně to hodně zvedlo moje mínění o Škodovkách, když se to auto objevilo u nás doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Já vůbec nemluvím o nějakém novém autě, ani si nemyslím, že je nesmysl zachraňovat stará auta...  mluvil jsem jen o těch dveřích, které se mi na opravu moc perspektivní nezdají..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...