Jump to content

406 Break demontáž zadního okna

Recommended Posts

Ahoj, 

Nevíte někdo, jak se sundává sklo z pátých dveří na 406 kombi? Dveře mi reznou v dolních rozích a abych to pořádně opravil potřeboval bych sundat sklo a pak ho tam zase vrátit. 

Díky. 

To jsem si myslel, ale buď se špatně dívám, nikde nevidím bauset na zadní okno. Tak jsem si říkal, že to bude třeba nějak jinak udělané.

Nemá někdo OEM číslo nebo nějaký kusovník k tomu? Jak je placený SB, tak je člověk hned ztracený :D

Posted (edited)

od toho tam je ta vetsi vrstva lepidla, nesetri s nim , standard housenka dle vykroje ve špičce. a nezapomen na primer. 

a neurizni si kabely na vyhrev

Edited by Pe.Tr

Pokusím se je nešvajcnout. Díky za tip :)Nejsem teď u auta, tak mám možná zbytečnou otázku. Je poznat, kde ty kabely jsou? Jak jsem se na to zběžně díval, tak ani nevím, kde to bude nejlepší začít řezat. 

Taková řečnická. Nebude jednodušší sehnat celé dveře a vyměnit je? Jinak osobně se do takových akcí nepouštím, ale se skly jsem vždycky jezdil do jednoho skloservisu v Olomouci - byl jsem tam vždycky spokojen, (ale už jsem tam pár let nebyl) jestli chceš tak ti pošlu kontakt v SZ.

Kdybych je viděl v barvě a  bez koroze, tak je budu taky měnit. Teď zrovna je nikde na prodej nevidím, tak to asi budu opravovat. A já nemám primárně problém se sklem, ale s korozí těch pátých dveří. 

No pochopil jsem, že chceš sundat sklo. Proto bych si to nechal sundat od profíka, opravil dveře a zase to u profíka nechal nalepit. 

Nebo čekat až se objeví v barvě v Polomi:P

Polom má nyní o víkendu zavřeno, tak se tam moc nedostanu :D jinak já mám náhradní vrata, ale nejsou v barvě a když už bych to připravoval pro lak, tak to udělám na těch, které už jsou na autě. 

• 2 weeks later...