Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MYPEUGEOT APP


BubakGS

Recommended Posts

Návštěvník

To je otřes, nerozumím, jak někdo může takový polotovar pustit do oběhu. My spalováci to máme jen jako doplněk ale kdybych přes to měl kontrolovat stav dobití atd a neustále by to nefungovalo, asi bych to rozmlátil. Zanedlouho budou automobilky potřebovat víc sw vývojářů než hw pracovníků. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak mi to taky celkem funguje. Sice někdy něco nenačte hned, už se mi i stalo že nějakou jízdu vynechal ale v globálu mám tak 98% úspěšnost. Pokud má přes to ale někdo tvořit knihu jízd tak je to málo. Další věc je, že to má být blbuvzdorné. Ne každý má na to nervy a znalosti aby se tím zabýval. Po prvotní instalaci to má prostě fungovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ano už u x-té verze udělali chybu. Nějak se to po XY aktualizacích nevyvíjí krom nového loga a že tam mám přesný obrázek mého auta 😁 Velmi důležité 😁

Nejhorší je, když někdo neposlouchá uživatele a nezajímá ho zpětná vazba. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Chcel som, ci by sa dala dorobit funkcia, ze okrem planovanej opravy a udrzby, aj nejaka mimo planovanych. A odvtedy, uz su to cca 4 mesiace a nikto sa neozval, ani ta slecna priamo z Peugeot-u Slovensko 😄 a to som jej posielal ten mail uz aj druhy krat 😄 

Vyskusam jej ho poslat este raz a uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 21. 6. 2021 at 10:29, SCT77 napsal:

Hmmm, auto máme od konce května, párování s autem a "zrcadlení" probíhá bezproblémově s car play, pouze tato "skvělá" appka si načetla pouze první jízdu a dál ani ťuk... Už se ani nesnažím ji rozchodit, patrně odinstaluji či zruším účet. Bohužel.

EDIT: Po okázalém ignorování se appka asi po měsíci samovolně spustila, načetla všechna data od počátku užívání vozu a nyní funguje s mnšími výpadky téměř bezproblémově. A to přitom nedošlo k žádné aktualiazaci. Vot ťéchnika... 🤔🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
V 11. 8. 2021 at 9:41, HanysR napsal:

Po prvotní instalaci to má prostě fungovat

já si snad myslím, že je chyba i v některých autech. Od začátku jsem s tím měl hrozný problém, s autem se to prostě spojovat nechtělo. Vyzkoušeno všechno možné a pak než bych se zbláznil jsem to vzdal. App nepoužívám. Nijak mi to celkem nevadí, ale když už to existuje určitě by to mělo makat bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Informácie o správnom pripojení sú v appke v "služby konektivity". Vraj treba, aby pri pripájaní mobilu k autu cez Bluetooth (BT) bolo na mobile okrem BT aktívne aj pripojenie na internet (3G/4G). Okrem toho musí byť spustená aj appka MyPeugeot.

Z mojich skúseností: Cez SIM kartu mám stále pripojenie na internetovú sieť. Nemám appku medzi (hlboko)spiacimi aplikáciami, ale medzi appkami, ktoré nikdy nespia. Pokiaľ  manuálne zatváram aplikácie, kvôli uvoľneniu pamäti, tak MyPeugeot znova spustím. Takto mi po jazde a vypnutí motora zatiaľ vždy prehrá všetky deklarované údaje o jazde. Mám verziu 1.33.3.

Ešte som zabudol. V Nastaveniach/Poznámky sa dajú navoliť push upozornenia, napr. na nové jazdy posielané do mobilu po jazde. Takto hneď viem, že údaje z jazdy sa prehrali do mobilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Aj mne to spoji auto s apkou len ak je pred startom zapnuty internet, niekedy aj GPS, spustena apka, potom nastartujem, a vzdy sa spoji.
Moze nastat chyba pri spojeni, ak napr mate tel vo vrecku a po nastartovani vybbehnete, napr, dolozit nejake veci, zavriet branu, alebo proste vyjdete von z auta, tak ze sa zrusi parovanie.
Parovanie na BT hovory sa spoji samo, vacsinou, ale niekedy to treba zapnut manualne aobnovit spojenie s autom. potom dodatocne nahra jazdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

No, mně Mypeugeot nějak zamrzl po dvou dnech používání. První dva dny vše fungovalo, od té doby nic. Zatím jsem to odinstalovat a zkusím to znovu. Ale momentálně mně trápí i obyčejné párování přes bluetooth. Že začátku zlobilo, pak se to nějak samo zlepšilo, že to fungovalo tak, jak má a teď to zase prudí tak, že mi na displeji auta pořád naskakuje nějaká hláška o chybě párování střídaná hláškou o nepovedené synchronizaci kontaktů. Že zlobí android auto mně nějak nepřekvapuje. 

 

 

Teď mně napadlo: já auto koupil jeté a byly tam nastavený nějaké profily původních uživatelů. Ty jsem při zkoumání infotainmentu auta zrušil, nastavil si profil svůj a od té doby to zlobí. Nemohl jsem něco zmršit při tom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem během dovolené MYPEUGEOT odinstaloval, znovu nainstaloval, provedl odhlášení telefonu z auta a jeho opětovné přihlášení. Výsledek je takový, že stejně jako při první instalaci se první tři jízdy nahrály, zaktualizoval se stav ujetých km a potom už zase nic. Tak nevím. Přitom telefon byl stále v autě! Dnes to pro změnu zase píše problém s aktualizací seznamu kontaktů a o přerušeném bluetooth spojení, ale telefonování normálně jde. MYPEUGEOT se tváří, že od včerejšího dopoledne auto nejelo. :) Ještě dotaz, budete mi umět někdo poradit, jak zjistím verzi software dotykové obrazovky a map v autě? Aktualizoval jsem to cca 24.6.2022. To šlo vše normálně. Tedy zadal jsem na stránkách Peu VIN, stáhl licenci a soft na USB, vložil do auta a po asi třech hodinách mi to hlásilo úspěšně provedenou aktualizaci. Nyní, když se přihlásím na stránky Peu, zadám VIN, napíše to "probíhá aktualizace software" a když chci stáhnout licenci, tak to píše něco o nekompatibilitě?  TUšíte někdo, kde je chyba? Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...