Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1,6 HDI SW Technická


ENDORFIN

Recommended Posts

Zdravím příznivce vozů Peugeot.

Toto model auta vlastním 9tým rokem uvedení do provozu 2006. Hned po zakoupení bylo provedeno FAP-off. Technická vždy nějak prošla ale je to rok od roku složitější to nemusím asi zdůrazňovat. 😀 Zkoušel jsem zde hledat nějaké nové téma s tímto problémem a nenašel jsem tak se ptám.

Má vůbec smysl u takto staré babičky dávat vše do původního stavu? Mám pocit, že by to bylo dražší jako momentální cena auta. 🙃

Nevím jak to řešit. Je to neprodejné vzhledem ke stáří a zmíněné chyby. Těch pár případných korun za prodej mě nevytrhne a chci si pořídit něco jiného ale toto bych si nechal v rodině  také na doježdění.  Restrikce jsou stále přísnější a na druhou stranu sešrotovat se mi to nechce je to zachovalé a najeto 230tis. Jiný problém s autem nemám a už za ty roky je spousta věcí opraveno a vyměněno.

Hned po zakoupení jsem zde čerpal informace a v té době odstranění FAPu bylo skoro běžné. Jak to kdo tedy řeší v současné době?

Díky Milda 😎

Upraveno uživatelem ENDORFIN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, ozzy56 napsal:

namluvit si dceru technika na STK ?? 😉 (techtle mechtle s jeho manželkou důrazně nedoporučuju)

🤣 No myslím, že i bez těch mechtlí mám dost svých starostí a co teprve techtle a na dceru už jsem věkově jinde. 😛

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, filipino napsal:

Ahoj Mildo, já to obcházím přes známýho...... Auto jsem koupil před osmi lety jako dvouletý a hned jsem dal ten posranej filtr pryč. Určitě nemá cenu auto šrotovat nebo se ho zbytečně zbavovat

Ahoj díky. Jasně mám to podobně ale šrouby se utahují. Co za dva roky. Straší, že policajti budou kontrolovat. Do Rakouska už mám tři roky strach vjet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...