Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

red lighting


Hics

Recommended Posts

Návod: Sundat odklopný kryt rádia (je vopruz pak tam při zpětném nasazování správně umístit pružinku na odklápění) Jde to i bez sundávání, ale potřebuješ malou golu, aby ses dostal škvírou poodklopeného krytu ke dvoum šroubům s thorxovou hlavou umístěnými zezpoda pod krytem ovládání topení. Pak vytaháš 4 posuvný jezdce ovládání tahů bowdenů a opatrně semeš kryt. Nejde to zrovna nejlíp a nechce to žádný nasilí, ale dá se. Žárovky jsou tam stejný jako jsou použitý v přístrojovce, jen bez těch plastových patic, takže jen vytaháš vadný a zašoupneš nový a hotovo. Pozor při opětovném nasazování krytu na ty gumový prachovky. Tenkým nožíken si je odklop a pak teprv prostrč tahy bowdenů (měl sem to v servise kvůli závadě na bowdenu a ty lulani to tam narvali natvrdo a protrhali je, takže kdyby si někdy narazil na ten kryt, dej vědět). Nacvakat jezdce, zespoda zaskrůtkovat a hotovo. Eště než to skupíš, tak si ji radši rosvi?, jestli je všechno v cajku. Blbě se to popisuje, tak mi klidně brnkni a já ti to nějak přiblížím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 roky později...
Původně zaslal: Hics

Je tam folie. Rozhodl sem se pro ní protože na rozdíl od 1.) obarvených žárovek: Je teplotně a časově barvostálá...

Chtěl bych se zeptat co to bylo za folii,koukám po filmařskejch potřebách a nějak jí nemůžu objevit? :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

Já ji mam na 309 osvícenou zepředu, je to nic moc, zkoušel jsem tam dát modrý ledky, ale to bylo naprd. Nevíte, jestli 309 GTi starej model měly tu přístrojovku osvícenou, nebo prosvícenou? Ty budíky totiž mužu mít!

Co si pamatuju tak 309GTI má podsvícený budíky. ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 7 měsíců později...

Vyzera to fakt velmi pekne ja som chcel robit take iste presne ale ked vidim kolko je s tym roboti to ani neni problem ale problem je ze neni cas a otec nemoze chodit bez pristrojovky. Chcel by som sa ta opytat za kolko by si mi to mohol urobit keby som ti poslal moju pristrojovku ??? za kolko sa u vas da zohnat pristrojovka z Mi 16 ??? ja mam p 405 1.8 TD 66kW r.v. 92 novsi typ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

Já ji mam na 309 osvícenou zepředu, je to nic moc, zkoušel jsem tam dát modrý ledky, ale to bylo naprd. Nevíte, jestli 309 GTi starej model měly tu přístrojovku osvícenou, nebo prosvícenou? Ty budíky totiž mužu mít!

známý má taky 309 a májí podsvícenou ze zadu a ségra má taky 309 na pohled úplně stejnou i motorově a tá jí má nasvícenou zepředu.

Takže myslím že na vrakáči když tak něco seženeš:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...