FrenkV Odesláno 21. červen 2007 Odesláno 21. červen 2007 mam origo alarm a mam 2 klice s dalkacem a tak jak psal "GOHii" občas to nejede úplně tak jak má Citovat
GOHii Odesláno 22. červen 2007 Odesláno 22. červen 2007 Origo alarm uu tchana na 406 mu ji ted nedovoli odemknout, DO je bez sance... Citovat
Bohumil Odesláno 25. červen 2007 Odesláno 25. červen 2007 Původně zaslal: Trundik Dá se dodělat k autu ten vystřelovací klíček? Ahoj Trundíku, ptal jsem se u nás na tento problém nedávno a bylo mi řečeno, že vystřelovací klíč s dálkáčem jde dodělat jen od r.v 2005 a dál. Prý kvůli imobilizeru. Citovat
Ticcino Odesláno 28. červen 2007 Odesláno 28. červen 2007 Já kupoval auto v bazaru. Dostal jsem jeden klíč s DO, druhý klíč bez DO a kartu s nesetřeným kódem. Dříve u Tempry r.v.92 jsem měl dva klíče plus jeden servisní klíček, se kterým šlo startovat, ale nešla s ním otevřít nádrž a zamknout dveře. Citovat
GOHii Odesláno 11. červenec 2010 Odesláno 11. červenec 2010 PO dlouhé době jsem zkusil druhý klíč bez DO, dveře samozřejmně mechanicky otevře, ale nenastartuje. Jako kdyby se nenačetl čip imobilizéru. Když naopak zkusím nejpve nastartovat klíčem s DO, a po té opět s klíčem bez DO, pak to nastartuje.... tušíte někdo, čím oto může být??? Citovat
wojtěch Odesláno 11. červenec 2010 Odesláno 11. červenec 2010 Původně zaslal: Trundik Dá se dodělat k autu ten vystřelovací klíček? a co koupit obal http://aukro.cz/item1138715369_klic_peugeot_107_207_307_407_607_c2.html Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.