FeriB Odesláno 9. květen 2020 Odesláno 9. květen 2020 Zdravím všechny, jak jsem již v jednom z témat psal, dostal jsem k užívání Peugeot 206, lépe řečeno, přemluvil jsem tátu svojí přítelkyně, aby se auto v únoru odsouzeno do šrotu ještě zkusilo zachránit. Vyvařily se prahy, trošku přeleštilo a ejhle technická byla obnovena. Je mi líto dávat jakékoliv auto do šrotu. Motor zatím celkem OK, někde trošku oleje atd. Snad se do dvou let, než se půjde znovu na STK podaří dát auto do dobrého stavu a bude sloužit ještě několik let.Poraďte, mám založit jedno téma "Postupné opravy na P206...", nebo specifický problém řešit jednotlivými tématy. Citovat
P607Olda Odesláno 9. květen 2020 Odesláno 9. květen 2020 (upraveno) Tomu fandím. Taky jsem zažil 206 SW, kterou "nechtěli ani do šrotu". Nešla klima, zadní náprava úplně tuhá a při brzdění silně vibroval předek, a svítila diagnostika. Klima - jeden O-kroužek a naplnit, zadní náprava repas, přední náprava - nová ložiska, kotouče, desky. Interiér byl velice zachovalý. Ještě jezdí. Asi bys měl založit vlákno v Naše káry - anebo toto přesunout tam. Upraveno 9. květen 2020 uživatelem P607Olda Citovat
ozzy56 Odesláno 10. květen 2020 Odesláno 10. květen 2020 nebo se zaměř na ,,modely'' a v nich na ,,206'' -- všechno, co budeš potřebovat vědět--poradit-- už tady už je i s popisem, postupem opravy, doporučením co a jak Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.