Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zjištění dovozu podle SPZ


shart

Recommended Posts

Dobrý den.

V roku 2018 v únoru jsem koupil 508 SW z AutoEsa, kde mě bylo sděleno že auto je z Francie, no moc historie nemá. Dnes jsem byl na STK a pořád je ve skvělé kondici. Přesto mě zajímá co se na autě dělalo ve Francii. Byl to dovoz. Kupoval jsem ho v 02/2018 se 153000 km. Dnes mam již 192000.Na STK mě dovolili vyfotit si vůz z předešlé kontroly kde mělo auto Francouzské SPZ. Marně hledám po netu odkud to auto je a chtěl bych se dopátrat co nejdál. Kdo poradi jak postupovat? Děkuji a ať to jezdí všem... 

IMG_20191021_192420.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávam sa, že sa ti to nepodarí zistiť bez kontaku na niekoho z Fr úradov. Systém priraďovanie EČ je vo Francúzsku chronologický bez vzťahu ku regiónu. Skrátka čísla sú autám prideľované od AA-000-AA po ZZ-999-ZZ zaradom v rámci celej krajiny. Niekto s prístupom do servisboxu ti môže zistiť napriek tomu históriu, sú tu na to samostatné vlákna.

Upraveno uživatelem AnotherOne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoreticky by mohl pomoci pravý proužek na značce, který značí okres první registrace. https://cs.wikipedia.org/wiki/Státní_poznávací_značky_ve_Francii

Ale jak píše @AnotherOne, je zde na to vlákno, kde se po zadání VIN dozvíš datum a místo první registrace i s výpisem servisní historie. Je ovšem pouze pro řádné  členy klubu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...