zidane256 Odesláno 25. květen 2019 Odesláno 25. květen 2019 Ahoj, dnes jsem si všiml při vytočenem kole přetrhnutého kabliku viz. foto. Nevíte někdo od čeho ten káblik vede? Citovat
Charlie 1 Odesláno 25. květen 2019 Odesláno 25. květen 2019 Čidlo opotřebení brzdových destiček/? Citovat
zidane256 Odesláno 25. květen 2019 Autor Odesláno 25. květen 2019 Možná nevím....jako auto brzdí dobre a nehlásí žádnou chybu... Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 25. květen 2019 Odesláno 25. květen 2019 jo cidlo desticek - zbytecna vec Citovat
zidane256 Odesláno 25. květen 2019 Autor Odesláno 25. květen 2019 Koukám na to halerova položka nechám opravit. Při výměně ložiska. Díky za informaci. Péťa ohodnotil 1 Citovat
mmartinkovic Odesláno 26. květen 2019 Odesláno 26. květen 2019 Musíš mať aj vývod z brzdových platničiek, ináč ti je to na 2 veci. zidane256 ohodnotil 1 Citovat
zidane256 Odesláno 26. květen 2019 Autor Odesláno 26. květen 2019 Vývod na destickach je ale ten kabel je urvany navrchu viz foto. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.