zidane256 Posted May 25, 2019 Posted May 25, 2019 Ahoj, dnes jsem si všiml při vytočenem kole přetrhnutého kabliku viz. foto. Nevíte někdo od čeho ten káblik vede? Quote
zidane256 Posted May 25, 2019 Author Posted May 25, 2019 Možná nevím....jako auto brzdí dobre a nehlásí žádnou chybu... Quote
zidane256 Posted May 25, 2019 Author Posted May 25, 2019 Koukám na to halerova položka nechám opravit. Při výměně ložiska. Díky za informaci. Péťa 1 Quote
mmartinkovic Posted May 26, 2019 Posted May 26, 2019 Musíš mať aj vývod z brzdových platničiek, ináč ti je to na 2 veci. zidane256 1 Quote
zidane256 Posted May 26, 2019 Author Posted May 26, 2019 Vývod na destickach je ale ten kabel je urvany navrchu viz foto. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.