John_Ice Posted April 16, 2019 Posted April 16, 2019 Zdravím. je tu dobrá duše, co by poradila? Potřebuji vyměnit origoš autoradio za něco chytřejšího s velkým displejem. Našel jsem s vyjíždějícím displejem,ale nevím jestli to lze použít i jako navigace a přehrávat videa tím pádem třeba i zapojit zadní kameru. Měl by tam být asi nejspíš operační systém android, existuje to vůbec? A když se to bude vyměňovat, je to nějaké složité nebo stačí prostě zapojit a je to, nebo bude potřeba na kabely ještě nějaké redukce? Dále ovládání je na volantu bude s tím problém? Budu rád za každou kloudnou radu. dík Quote
mmartinkovic Posted April 16, 2019 Posted April 16, 2019 Treba zistit co vlasne sa na tom radiu da robit. 1 din s vysuvnym displejom asi android nebude, video by slo urcite, ale navi ee. DO s redukciou, alebo rovnaku znacku. Vacsinou to boli starsie rocniky radii, nove android su uz takmer vsetky 2 din. Quote
Havlicek.Lukas Posted April 16, 2019 Posted April 16, 2019 ja bych spis resil co udelas s hloubkou montaze ?? to radio je tak hluboko ze vysuvny display to asi nepokryje John_Ice 1 Quote
John_Ice Posted April 17, 2019 Author Posted April 17, 2019 (edited) Nojo dobrá rada, já výsuvné radio_panel nikdy na vlastní oči neviděl v akci a je pravda, že tam je cca 2cm utopene. Takže normální rádio a existuje co má více řádku a šla by tam couvaci anténa? Ono asi existuje, ale jestli to má vůbec význam to tam dávat, zda to není malé na video. Já to chtěl hlavně vyměnit, jelikož origos CD odešel a když už elektronika o trochu poposla, tak jsem tam chtěl už něco dát a s tím couváním spojené. Jelikož to auto má najeto jen 100 000km a rozhodně do světa nepůjde. Ještě budu muset považovat o tempomatu. Edited April 17, 2019 by John_Ice Quote
Havlicek.Lukas Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 existuji i vysuvne na rampe - ty by to pokrily jen nevim jestli se jeste vyrabeji maly display je jak maly telefon - ono na tom videt neco bude otazka jak kvalitne neni lepsi obyc radio a zrcatko s kamerkou ?? Quote
John_Ice Posted April 18, 2019 Author Posted April 18, 2019 (edited) Ok, budu o tom uvažovat. Edited April 18, 2019 by John_Ice Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.