Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 SW 1.2 110k rv.2018


MatesVonBahnhof

Recommended Posts

Zdar Pežoťáci, jsem novým majitelem našeho nového člena rodiny 308 SW 1.2 110k rv.2018 , s dětma mu říkáme zlaťáček :) najeto zatím 3000 km kolem komína a zatím jen chvála. Vše funguje, tak doufám, že to vydrží. V zimě trochu studí šaltr páka, ale není to nic hrozného, aspoň držím víc ruce na volantu :) 

Můj dotaz na všechny - display má ikonu navigace - nevíte někdo, zdali by šla nějak dohrát? Nechtěl jsem a nechci za ni dávat 20 tis. a přijde mi, že to bude jen softwaru auta. Díky za info. Martin

20181020_095429.jpg

Upraveno uživatelem MatesVonBahnhof
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes Žamberk jsem ještě nejel, ale nedivím se, že se manželka otáčí. Taky jsme se s manželkou v autosalonu shodli, že ta pirátská béžová je šmrncovní. Na sluníčku krásně do zlatova a pod mrakem až do hněda :) fakt se jim povedla, divím se, že ji stáhli z nabídky, snad to nebylo reklamacemi laku :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

ahoj všem, tak najeto 5000 km a chtěl bych se podělit o svoje zkušenosti zážitky :)

1. Motor se mi zdá živější a lépe táhne od spodu, je to krásně pohodlné a hezky zvládá nerovnosti (v ostřejší zatáčce trochu odskočí zadek). Ve srovnání se služební Octavii III, je to nebe a dudy. Octávka je hlučná, těžká a uvnitř tvdá - plasty, sedačka, volant - taková prostě koncern.

2. Průměrná spotřeba dle tankování 6,3litru, hodnotím jako krásná spotřeba, většinu po městě (80%) a zbytek okresky.

3. Řadící páka v zimě studí a v horkých dnech rozpálené jak v kovářské dílně :) Jak toto řešíte, já už požádal manželku ať mi ušije nějakou bambuli nebo přemýšlím, že ustřihnu bílou bavlněnou ponožku 😅

4. Sériové H7 vyměněny za Philips White a zlepšení tak o 50% - uvidíme jak to bude s životností.Jo dejte si taky bach, že r.v.2018 má v dálkových H7 nikoli HB3 jak je to v manuálu a třeba na AutoKelly - mám teď doma zbytečně 2x Philips WhiteVision  HB3 P20d 12V 60W. 250 kč/kus

5. První zkušenost se servisem (Kopecký Vysoké Mýto) najeto 4500 km - na konci května mě náctiletý spratek při odbočování štrejchnul zadní nárazník (viz foto) a ujel, naštěstí jsem si zapamatoval SPZ a hned volal Policii ČR - do hodiny panáčka hlídka přivezla na místo nehody - pokuta a oprava z jeho pojistky. Na nárazník jsem čekal 3 týdny. Došlo naštěstí jen k výměně nárazníku, čidla senzoru a odrazky + kontrola a práce. Oprava dle technika zhruba za 30 000 CZK. No nebyl jsem z toho nadšenej, ale dobře to dopadlo a na dovču už pojedeme zase hezkým zlaťáčkem :D Jinak servis hodnotím kladně, profesionální přístup. 

No tak to je zatím vše, přeji všem dovolenky bez nehod a návrat ve zdraví. 

 

20190529_171400.jpg

20190529_171436.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...