Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Straki CHIP / neCHIP


saboteur

Recommended Posts

Zdravím, chcel som sa opýtať či neviete niekto čo je so Strakim. 2 roky dozadu mi robil CHIP tunnig na 2.2HDI za 150€. Výsledok je výkon rovnaký a žerie o 1L viac. Hádam tisíckrát som ho kontaktoval, stále sľuboval že príde a dá mi to na továrenské hodnoty. Teraz je realita taká že mi už ani neodpovedá a ignoruje. Nechcel som po ňom peniaze naspať, len to dať naspäť. Už som odvtedy urobil 40tis km a keď spočítam ten 1L/100km navyše, tak je to celkom dosť. Tak sa pýtam, robí ešte, žije? Ukazuje mi že pol roka nebol na fóre v klube.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je těžké, @straki007 to tak má. Pořád je v pohodě, ale jakmile nastanou problémy, přestane reagovat a dělá mrtvého brouka. Nejsi vůbec první, kteří si tady na něj stěžují. Na druhou stranu je tady mnoho takových, kteří k němu jezdí a chválí si ho. A těm telefon bere... :(

Vytrvej a zkoušej ho. Nebo si naplánuj dovolenou u Chomutova a přepadni ho na dílně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne tvrdil že stále chodí na slovensko, dokonca som ho aj raz stretol v protismere 15km odomňa na tom svojom Coupečku. Samozrejme zaprel. To mi mal k tomu povoliť USB cez dia, to sa mu nepodarilo, taktiež aktivovať video za jazdy, tiež to nevedel. Dovolenku? Mám to k nemu 540km, plus naspäť. Posledná výhovorka bola že mal nehodu a lieči sa.

Upraveno uživatelem saboteur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • saboteur changed the title to Straki CHIP / neCHIP
před 31 minutami, Péťa napsal:

k němu jezdí a chválí si ho. A těm telefon bere..

Peťo nebere... já s ním spokojený jsem ale telefon mi taky nebral i když jsme se domluvili že k němu přijedu.. je to s ním těžký no.

co jsem u něj byl 22 prosince tak žertoval že pozastaví živnost. Tak to možná asi žert nebyl jak koukám 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Péťa locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...