zidane256 Posted March 21, 2019 Posted March 21, 2019 Ahoj, poslední dobou občas při sešlápnutí brzdy slyším klepnutí od kola nevím jestli je to od zadních nebo předních kol nemá někdo tušení kde může být problém? Je to při sešlápnutí brzdového pedálu někdy větší rána a někdy nepatrná rána. Je to dost otravný zvuk. Brzdové destičky a kotouče měněny minulý rok. Quote
MJSytic Posted March 21, 2019 Posted March 21, 2019 Obávám se, že tady nepomůže nic jiného, než fyzická kontrola Přezouvání na letní sadu bude myslím ideální příležitostí Quote
zidane256 Posted March 21, 2019 Author Posted March 21, 2019 Řeknu v pondělí mechanikovi bude dělat rozvody, přezouvat na letni tak to nechám zkontrolovat. Pak dam info. Quote
Lukas 508 Posted March 22, 2019 Posted March 22, 2019 Mám stejný problém, jde to ze predni nápravy, u pohybu ze předu do zadu po uvolnění brzdy.Tez na to zatim nikdo nepřišel co to je. Quote
zidane256 Posted March 22, 2019 Author Posted March 22, 2019 já mám pocit, že mi to jde ze zadního pravýho kola ale možná se pletu. Když přerušovaně brzdím tak se to ozývá ale když brzdím plynule udělá to je jednou ránu a víckrat ne ale když přerušovaně udělá to víckrát ale nijak pravidelné to není. Quote
zidane256 Posted March 26, 2019 Author Posted March 26, 2019 Problém vyřešen nebylo to mlácení od brzdy ale dělal to pravý silentblok motoru. Jak mi mechanik měnil rozvody tak narazil na silentblok špatný vyměnil se a je po problému. Brzdy jsou tedy v pořádku. Agrafik and MJSytic 2 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.